Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Organik Kozmetik Deneyimim: Logona Allık


Bir süredir Organik kozmetik markası olan Logona'nın rujunu, allığını vw fondötenini kullanıyorum. Logona rujun incelemesini bloğumda yapmıştım. Okumak isterseniz buradan buyurun. Bu yazımda da severek kullandığım Logona organik allık incelemesini yapmak istiyorum. Logona allıkların kutusunda birbiri ile uyumlu iki farklı tonda renk bulunuyor. Birbiri ile uyumlu renkelr olduğu için de karıştırarak da kullanabiliyorsunuz. Bu sayede üç farklı tonda allık elde edebiliyorsunuz. Logona allıkların üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Benim kullandığım allığın içerisinde gül ve pembe renk tonları var. Diğer renk seçenekleri ise şeftali, kayısı ve bej, terakota. Ben yaz aylarında yaptığım makyajlarda pembe tonunu sıklıkla kullandığım için pembe ağırlı olan seçeneği tercih ettim. Benim kullandığım allığı beraber inceleyelim.Allığın her iki tonu da ışıltılı bir yapıya sahip. Ben farlarda olduğu gibi allıkta da ışıltı sevdiğim için bu allığın ışıltılı yapısını çok sevdim. Ürünün pigmentli yapısı sayesinde daha az fırça darbesi ile renklendirme sağlamak mümkün. Pigmentasyonu az ürünleri sevmediğim için ürünün bu özelliği de benden geçer not aldı. Allığın kalıcılığı da gayet iyi. Sabitleştirici kullanmadığım halde sabahtan sürdüğüm allık akşama kadar yanağıma renk vermeye devam ediyor. Bir aydır kullandığım bu allıkta hiçbir tozutma gözlemlemedim. Allığı hemen hemen her gün kullanmama rağmen hala yeni gibi duruyor. Renklere de bakalım. Ben açık tonunu çok açık bulduğum için karıştırıp kullanıyorum. Logona ürünlerini denemek isterseniz ayisigiorganik.com sitesinden temin edebilirsiniz.


4 yorum:

 1. Ama gerçekten güzelmiş blogunuzu takibe aldım ben de bloguma bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 2. Cidden çok güzelmiş. Organik kozmetik çok daha güvenilir, içim rahat kullanıyorum. Allıklarım bitince buna da bakayım.
  Buarada size bi mail attım bakabilirseniz çok sevinirim:)

  YanıtlaSil
 3. blogunun tasarımı çok hoşuma gıttı :)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll