Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Çarpıcı Dekorasyonu ile Modern Evler


Dekorasyon uygulamalarına başlamadan önce mekan dekorasyonunun ne tip dekorasyonla dekore edileceğine karar vermek gerekir. Son dönemlerde avangarde ve country dekorasyonlar oldukça popüler olsa da modası hiç geçmeyecek olan modern dekorasyonu tercih edebilirsiniz. Mekanda kullanılacak eşyaların ve dekorasyonda yer alan detaylarında dekorasyonla uyum sağlaması önemlidir.

Tercihiniz modern dekorasyondan yana ise, modern evlerden ilham alarak ve kendi zevkinizle harmanlayarak dekorasyona yön verebilirsiniz.

Modern Salon Dekorasyonu

Salon ve oturma odası dekorasyonunda modern bir hava estirmek için modern tasarıma sahip oturma grubu ve mobilyaları tercih edebilirsiniz. Renk olarak, tasarladığınız dekorasyona uygun renkleri ya da sezonun moda renklerini tercih edebilirsiniz.

Son dönemlerde oldukça popüler olan giydirme görünümüne sahip sandalyeler salon dekorasyonuna oldukça modern bir hava kazandıracaktır.


Kaynak: MOB ARCHITECTS / Homify
Dekorasyonda kullanılan aksesuarlar da modern görünümü destekleyerek dekorasyonu ön plana çıkaracak şekilde seçilmelidir. Aksesuarları kullanım amacının dışında, farklı bir dizayn ile kullanılması da modern dekorasyonun dikkat çekici yönünü oluşturacaktır.


Kaynak: CESE HOME CONCEPT / Homıfy
Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Modern yatak odası dekorasyonlarında, özellikle kullanılan mobilyaların tasarımı oldukça ön plana çıkmaktadır. Farklı ve kullanışlı detaylara sahip mobilyalar dekorasyonu daha da ön plana çıkarıyor. Örneğin kitap okumayı seviyorsanız, seçeceğiniz mobilyanın bu hobinizi destekleyecek farklı bir detaya sahip olmasına özen gösterebilirsiniz.


Kaynak: İNDEKSA MİMARLIK / Homıfy
Yatak odasında genel olarak pastel renkleri seçtiyseniz ama canlı bir görünüm de olsun istiyorsanız renkli aksesuarlarla bu canlılığı yatak odanıza taşıyabilirsiniz.


Kaynak: HAKAN HELVACIOĞLU / HOMIFY
Modern Banyo Dekorasyonu

Uygun bir duvar dekorasyonu ve modern bir ayna seçimi ile banyo dekorasyonunuzu modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Duvar dekorasyonu olarak farklı seçenekler olsa da banyo için genellikle karo uygulaması tercih ediliyor. Modern karo seçimi yapılarak dekorasyon tamamlanabilir.


Kaynak: GREISSE PANAZZOLO ARQUITETURA / homify
Banyo dekorasyonunda kullanılacak olan ayna ve aksesuar seçimi de modern tasarıma sahip modeller arasından yapılırsa, banyo daha modern bir görünüme kavuşacaktır.


Kaynak: GREISSE PANAZZOLO ARQUITETURA /  Homify
Modern Mutfak Dekorasyonu

Mutfak dekorasyonunda modern bir görünüm elde etmek için mutfak dolaplarının modern bir tasarıma sahio olmasına özen gösterebilirsiniz. Mutfak masası grubu da modernliği desteklemelidir. Son olarak kullanılan mutfak gereçleri ve aksesuarlarda da modern çizgide kalmak dekorasyonun uyumlu olmasını sağlayacaktır.


Kaynak: SCHMİDT HOLZİNGER INNENARCHİTE / Homify
Özellikle mutfak dekorasyonunda aydınlatma oldukça önemlidir. Işık, mutfakta çok gerekli olduğu için hem dikkat çekici hem de fazla aydınlatma sağlayacak bir aydınlatma modeli tercih edebilirsiniz.


Kaynak: INFİNİTY SPACES / Homıfy
2 yorum:

  1. Tasarımlar çok hoş ama ben biraz daha wintage tarzı tasarımları seviyorum :)

    YanıtlaSil
  2. İlk ve son resimlere bayıldım gerçekten:)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll