Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekorasyon Blog Önerisi: Renkli Beyaz Eşyalar


Dekorasyon blog yazarı olarak canlı renkleri çok sevdiğimi itiraf etmek istiyorum. Evet beyaz sadelik siyah ise asaletin rengi olabilir ama bu renklerde yeteri kadar enerji yok bana göre. Beyaz rengin masumluğuna biraz da dinamiklik katmak istiyorsanız canlı renklerin durdurulamaz enerjisinden yararlanabilirsiniz.

Uzun yıllardır beyaz eşyalar sadece özellik olarak model değişikliğine uğramış ama renkleri hep beyaz kalmış. Bu eşyalar başka bir renk olamaz kanısına kim vardı bilemiyorum ama adlarına bile beyaz eşya denmiş. Ama gelin görün ki devir değişti. Renkler artık daha fazla hayatımızda. Zaten çoğumuzda klasik olan şeylerden sıkıldık, farklılık arayışına girdik. Durumu farkında olan tasarımcılar da beyaz eşyaların adına inat onlara renk vermeye başladı. Renkli beyaz eşyaların moda olmasından kısa bir süre önce beyaz eşyaların yerini inox eşyalar almaya başlamıştı. Ama ben bu renkli modelleri daha çok sevdim. Renkli beyaz eşya arayışındaysanız için için derlediğim renkli mutfak dekorasyonu örneklerini inceleyebilirsiniz. Eğer renkli modelleri çok seviyor ama yeni bir beyaz eşya almayı düşünmüyorsanız da beyaz eşyalar için üretilmiş renkli ve desenli sticker modellerini tercih edebilirsiniz.


10 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Ben de çok beğendim. İnşallah birgün biri benim olur

   Sil
 2. özellikle o maviler çoook hooş :)

  YanıtlaSil
 3. Renklerin güzelliğine bakın. Bayıldım. Çizgili buzdolabı hiç görmemiştim. Çok sevimli.
  Ben de tek düzen ,beyaz yaptırdım mutfağımı,beyaz eşyalarım( !) siyah aama :)
  Dekor eşyalarla renklendirim diye düşünmüştüm. :)

  YanıtlaSil
 4. çok güzeller sadece bir hayaller benim için :D:D:D.d

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Stickerlar hem uygun hem pratik. Neden hayal olsun ki?

   Sil
 5. Bende çok seviyorum her gün rengarenk buzdolapları ve çamaşırmakinelerin içindeyim :) Vestel ürünlerinin satışını yapıyoruz da ondan diye açıklama da yapayım :)

  YanıtlaSil
 6. ellerine sağlık canım ben de bloğuma bekliyorum http://www.rnkync.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll