Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Diy: Stencil Şablonu İle Jean Yenileme


Jean hayatımızın bir parçası. Özellikle hafta sonu giyim tercihlerinde sıklıkla jean pantolonlara yer veriliyor. Benim işim müsait olduğu için ben iş günlerinin çoğunda da jean pantolon tercih ediyorum. Jean modası hiç geçmese de zaman zaman eski jean pantolonlardan sıkılmamız mümkün. Bu tip durumlarda jean yenileme olarak jean pantolonları jean şortlara dönüştürme ilk akla gelenlerden. Jean pantolonları yine pantolon olarak kullanmak ama farklılık isteyenler için bugün bir öneride bulunmak istiyorum. Özellikle ahşap boyama işi ile uğraşanların sıklıkla kullandığı stencil şablonları jean pantolonlara bambaşka bir hava katmak için kullanabilirsiniz. Bu projede istediğiniz desende stencil şablon seçebilirsiniz. Boya olarak jean üzerine uygulayacağımız için kumaş boyası tercih etmelisiniz.

Öncelikle jean üzerine desen yapmak istediğiniz kısma stencil şablonu bant ile sabitliyoruz. Daha sonra istediğimiz renk bir kumaş boyası ile şablonun üzerini  ponpon fırça ile boyuyoruz.
Kurumasını bekledikten sonra şablonu kaldırıyoruz. Yeni jean pantolonunuzu iyi günlerde giyebilirsiniz.

10 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll