Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Fotoğraf Çekmek İçin Şekilden Şekle GirmekFotoğraf çekmek bazen meslek çoğu zamansa bir hobi. Ben de de instagram kullanımı ile yoğun bir fotoğraf aşkı başladım. Profesyonel makine de aldım ama inanın o koca çantayı taşımaya üşeniyorum. Cep telefonu çok daha pratik geliyor çoğu zaman. Em kısa sürede fotoğrafçılık kursunu da tamamlayıp, tüm çekimleri makine ile yapmayı planlıyorum. 

Fotoğraf çekmek öyle göründüğü gibi kolay değilmiş. Özellikle ışığın bu kadar önemli olduğunu bilmezdim. Çekim açınız, ışık, renkler her şey iyi bir fotoğrafın temel taşlarıymış. Hala fotoğraf çekimlerinde oldukça amatör olsam da bazen amatör ruhun daha iyi olduğunu düşünüyorum. Son dönemlerde instagram hesabımı oldukça önemsediğim için fotoğrafları da önemsiyorum. Yayınlayacağım bir fotoğrafı belki 50 kere farklı açılardan çekiyorum. Çekimle de iş bitmiyor. Gerekli görürsem kırpıyorum, ayar yapıyorum. Genellikle filtre kullanmayı tercih etmiyorum. Ama hemen hemen her çekimde şekilden şekle giriyorum. Bu yazımda da kendime gönderme olarak çılgın fotoğrafçıları derledim. Bu arkadaşlar da şekilden şekle girenlerden. Ama iyi bir iş için bazen cesaret gerekiyor. 

İnstagram fotoğraflarımı incelemek isterseniz;

https://instagram.com/bakbuharika/

4 yorum:

 1. Makinemi iyi kullanıyorum. Çektiğim fotoğraflar da iyi oluyor, fotoğrafını çektiğim herkes memnun ama ben neredeyse tüm fotoğraflarımda kötü çıkıyorum. Çünkü fotoğraf çekmek yetenek işi. Çünkü herkes fotoğraf çekemiyor. Fotoğraf çekerken kendinden bir şeyler katan insanlar var ya onlardan istiyorum bir tane :) İyi fotoğraf çeken bir arkadaş şart :))

  YanıtlaSil
 2. Ahahaha özellikle kuğu içindekine bittim:D Bence o paparazi:D
  Hangi kamerayı kullanıyorsunuz? Biz de aldık ama kurs eylülde başlayacakmış:/
  Telefon olarak da iphone mu kullanıyorsunuz? Onda ISO ayarlarını vs bulamadım ben:/

  YanıtlaSil
 3. ha haaa fotodaki kız nası girmiş o hale yaaa :)

  YanıtlaSil
 4. Bende de durumlar tam olarak sizin anlattığınız gibi; ancak keyif için makina kullanıyorum çoğu zaman anlık görüntüleri cep telefonumun kamerasıyla fotoğraflamayı tercih ediyorum..

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll