Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Post Görümünde Sevimli Bardak Altlığı YapımıDıy bloğu olarak yine çok sevdiğim bir kendin yap projesi ile karşınızdayım. Dekorasyon blog yazarı da olduğum için en çok dekoratif dıy projelerini seviyorum. Bugün size önereceğim fikir de dekoratif sunumlarınız için ideal olacak. Bardak altlıklarının cazibesine kapılmayan var mı? Ben sempatik bardak altıklarını çok seviyorum. Dana postu şeklinde tasarlanmış bu sevimli bardak altıklarını da çok sevdim. Belki aynı şeklin daha büyüğü yapılarak amerikan servis olarak bile kullanılabilir. Beyaz bir deri parçası elime geçerse ilk yapacağım projelerden biri kesinlikle. Gelelim yapılışına. 

Suni ya da doğal beyaz deri parçasının üzerine post kalıbı oluşturacak şekilde sınır çiziyoruz. Daha sonra kesiyoruz.
Kumaş ve porselen boyama yapmak için kullanılan kalıcı siyah ve ya kahve rengi marker kalem ile dana derisine desen veriyoruz. Dana derisi minyatürü bardak altlıkları hazır. Benzer mantıkla hazırlayıp, paspas bile yapabilirsiniz. Yaratıcılığınız bol olsun.3 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll