Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Şıklığınızı tamamlayacak gümüş kolyeler Vaoov.com’daŞıklık, diğer adıyla stil sahibi olmak günümüz kadınlarının neredeyse her an yerine getirmesi gereken olgulardan. Zira zamanımızda görüntü ve buna bağlı olarak da “ilk intiba” algısı oldukça önemlidir. Özellikle de çalışan bayanların dış görünüm konusunda oldukça dikkatli olmaları ve her konuda zengin kombin-aksesuar malzemelerine sahip olmaları gerek. Giyim ve kuşam eşyası kadar, buna uyum sağlayacak ve konsept oluşturacak olan aksesuarlarda görünüm açısından tamamlayıcı bir unsur.

Bu nedenle günümüz modern kadınının takı çekmecelerinde her kombinine uyabilecek olan kolye, bilezik, yüzük gibi aksesuarlardan bulundurması gerekiyor. Az ama öz olsun derseniz bile kendi zevkinize göre birkaç parçadan oluşan küçük bir takı koleksiyonunuz olmalı. Vaoov.com’da her kombininize uygun olabilecek olan en güzel aksesuarları bulmanız mümkün. Üstelik gümüş kolye fiyatları kategorsinde oldukça ekonomik alternatifler sunuluyor.

Takı tasarımcısı Ebru Süsler tarafından tasarlanan birbirinden güzel modeller arasında gümüş bileklik, gümüş kolye, gümüş küpe, gümüş yüzük ve özel ürünler bulunuyor. Yapmanız gereken Vaoov web sitesini ziyaret etmek, kategoriler içerisinde yer alan ürünleri incelemek ve beğendiğinizi satın alarak hemen kullanmaya başlamak.Vaoov.com’da günlük, spor kombinlerde  ya da  iş toplantılarında kullanabilecek mesafeli ve şıklık olgusuna birebir uyan tasarımların yanı sıra, akşam davetlerinde de kullanabileceğiniz çeşitli modeller yer alıyor. Gümüş kolyeler arasında balıkçı yaka kazaklarla kullanılabilecek olan en güzel modeller Vaaov serisinde mevcut. İçlerinden kar motiflileri, Fatma’nın eli modelleri, kelebek motifli gümüş kolyeler,  gümüş sonsuzluk kolyeleri, ay yıldızlı kolyelerle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Yine her türlü kıyafetle kullanabilecek gümüş kalp modelleri, gümüş yıldız kolyeler, melek figürleri ve tektaşlar her zaman kullanılabilecek modası geçmeyen ürünler arasında yer alıyor.

Sonbahar/Kış sezonunda her türlü kışlık kıyafete eşlik edebilecek renkte zirkon taşlı kolyeler, sedefli kolyeler ve rose quarts, beyaz ya da altın renginde renklendirilmiş gümüş alaşım zincirlerle kombinler tamamlanacak.

Günlük hayatta, özel günlerde ve gecelerde kullanabileceğiniz gümüş takı modellerini ve fiyatlarını incelemek için Vaoov.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll