Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

İnstagram Günlüğüm -2-Sosyal medya uygulamalarının hepsini kullanmıyorum. Bloğumla mutluyum ama bloğuma da eskisi kadar vakit ayırmadığımı fark ettim. Twitter'ı hiç kullanmadım. Facebook sayfam da var ama orda da fazla aktif değilim. Ama yaklaşık 4 aydır instagram ile fazla haşır neşir oldum. Diğer sosyal uygulamaları sevmesem de bu instagram beni epey sardı. Bu 4 aylık süreçte de kendimi geliştirdiğime inanıyorum. Bloğumda da instagram paylaşımlarımdan alıntılar yapmak istiyorum. Bu postta bu isteğim ikinci postudur. Her gün yeni fotoğraf paylaştığım için bu postta sadece seçtiğim bir kaç fotoğrafı paylaşacağım. Daha fazla paylaşım için instagram hesabıma göz atabilirsiniz.

İnstagram: Bak Bu HarikaSiz bayramlarda ev yapımı enfes baklava bulabiliyor musunuz? Kayınvalidem ve halam hala bu geleneği sürdürdüğü için ben bulabiliyorum. Bu yüzden de kendimi çok şanslı hissediyorum. 


Sunum kütüğü son dönemlerde oldukça popüler. Ben de bu kütükleri oldukça dekoratif buluyorum. bu kütüğü Alaçatı'dan aldım. Hem de fiyatı 5 Tl idi. Daha fazla almadığım için çok pişmanım.


Ne kadar güzel bir sunum değil mi? Zeytin ağacından kütük, zeytin sabunu ve zeytin dalı ile kombine yapılmış harika bir dekoratif obje olduğunu düşündüğüm için Alaçatı'dan aldığım bu zeytin sabunları hoş göründüğü kadar da güzel kokuyorlar. Sunum harika olsa da kütüğü sunum kütüğü olarak kullanmak istediğim için üzülerek de olsa bozmak zorunda kaldım.


Alaçatı'ya gitme fikri benimdi. Çünkü Alaçatı bir instablogger için zengin bir kaynak. Ben de hem tatil yaptım hem de bol bol fotoğraf çektim. Bir sonraki tatile yetecek kadar stok yapmış olmayı umuyorum. Bu pencereyi çok beğendiğim için fotoğrafladım.Alaçatı'dan bir güzellik daha. Burada yaşayan insanlar gerçekten çok zevkli. Benzer bir dekorasyonu bizde balkon dekorasyonu için yapabiliriz diye düşünüyorum.

İnstagram hesabıma göz atmak ve takip etmek isterseniz burdan ulaşabilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll