Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

MAC Lansmanı İzlenimlerim


Korupark Mac Mağaza Müdürü Beyhan Hanımdan lansman daveti alınca memnuniyetle 18 Ekim Cuma günü Korupark Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Mac mağazasına gittim. Pek çok blogger arkadaşım oradaydı. Tanıdık yüzler görmek, tatlı sohbetler eşliğinde yeni koleksiyon ürünlerini deneme fırsatı bulmak çok keyifliydi. Mağaza çalışanları merak etiğimiz ürünleri denememize yardımcı oldular. Mac Giambattista Valli Koleksiyonu iddalı renklere sahip rujları ile gönlümü fethetti. Koleksiyonda 5 farklı renk seçeneği bulunuyor. Ama lansmanda bu güzeller o kadar çok ilgi gördü ki 5 rengi bir karede denk getiremedim. Ben bu koleksiyondan 'Margherita' adında turuncu tona sahip şahane bir rengi denedim. Sarışınlara turuncu tonlar pek yakışmaz ama hem benim tenim şuanda yanık olduğu için hem de gözlerim renkli olduğu için ben bu rengi kendime yakıştırdım. Lansman sırasında neden almadığımı bilmiyorum ama bu ruj alınacaklar listeme eklendi bile.. 
Benim bir arada denk getirebildiğim renkler ise şöyle;Lansman sırasında deneme fırsatı bulduğumuz bir diğer yeni koleksiyon ise Haute Dogs koleksiyonu oldu. Bu koleksiyon geniş bir ürün yelpazesine sahip. 
Bu koleksiyon insanların en sadık dostları olan köpeklerden ilham alarak tasarlandığı için koleksiyon ürünlerinde de bunun yansımalarını görmek mümkün. Köpek tüyü renklerinin bu koleksiyona hakim olduğunu söyleyebiliriz. Muhteşem renk uyumuna sahip dörtlü far paletlerinin yapısı da tıpkı köpek tüyü gibi yumuşacık. Mineralize yapıları ve oldukça pigmentli oluşlarını çok sevdim.

Dramatik temadan yola çıkarak oluşturulmuş bir koleksiyon olan Vamplify, gloss rujları ile adından daha çok söz ettirecek gibi görünüyor. Etkinlikte bize de Vamplify gloss ruj hediye edildi. Benim rujumun rengi 'Tease don't touch'. Çok çarpıcı bir kırmızı. Kalıcılığı ise çok başarılı. Gloss rujları sevmememi sağlayan yapış yapış yapı bu seri de kesinlikle yok. Gün boyu dudağımda hiç yapışma yapmadığı gibi ağırlık da yapmadı. Bu güzel hediye için teşekkür ederim.
Hafta sonu planlarınızın arasına Mac mağaza ziyaretini de eklemenizi şiddetle tavsiye ederim. Çünkü yeni koleksiyon ürünleri hem renkleri hem yapıları ile baş döndürüyor.

Nazik daveti ile bu harika ürünleri tanıma fırsatı verdiği için Korupark Mac mağaza müdürü Beyhan Hanım'a ve uygulamaları ve sohbetleri ile keyifli zaman geçirmemize vesile olan Mac çalışanlarına teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

1 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll