Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekorasyon Bloğu Önerisi: Üç Boyutlu Pano YapımıDekorasyon bloğu olarak dekorasyona yakışacak her fikre açığım. Özellikle duvar dekorasyonu söz konusu olunca yaratıcılık sınır tanımıyor. Dekorasyon blogları ziyaretimde sıklıkla hayran kaldığım duvar dekorasyonu örneklerine rastlıyorum. Son dönemlerde üç boyutlu duvar panoları da oldukça popüler. Ben de bu postumda kendi el emeğinizle üç boyutlu pano yapmanız için öneride bulunmak istiyorum.

Çiçekleri sevmeyen yoktur sanırım. Evde çiçek yetiştirmek hem hobi hemde huzur kaynağı olsa da hem her çiçeği evde yetiştirmek mümkün olmadığından hem de uygun koşullar her ortamda sağlanamadığından yapma çiçekleri sıklıkla tercih ediyoruz. Bu yazımda da çiçekleri vazoda değil duvarda değerlendirmek için fikir sunmak istiyorum.
Yapma çiçekleri çerçeveleyerek harika duvar objeleri elde edebiliriz. Bunu için istediğiniz renkte bir fon kartonu tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir konu da çiçeği bütün değil parça parça yapıştırmanız. Bu şekilde 3d efekti daha etkili olacaktır. 5 yorum:

 1. Aslında gayet basit, biraz heves biraz beceri :)

  YanıtlaSil
 2. Yaa çok basitmiş. Ne kadar şık duruyor :)

  YanıtlaSil
 3. Bayılıyorum ev için emek verilerek yapılan uygulamalara , fikirlere...
  Aklımın bir köşesine yazdım , mutlaka deneyeceğim. Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Merhabaa, sayfanızı blogger arkadaşlarımdan buldum, paylaşımlarınız çok hoşuma gitti ve gfc ile takibe aldım ... ^-^ Bende arkadaşlarım gibi makyaj ve bakım üzerine yazıyorum çoğunlukla... Sizinde bana uğramanızı dört gözle bekliyorum *-* sanatinsaklisirlari.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 5. çok güzel bir fikirmiş. böylelikle sıradan duran yapma çiçekleri oldukça albenili hale getirebiliriz. harika!

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll