Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Moda Bloğu Önerisi: Bot / Çizme Yenileme


İki haftadır kışın geldiğini havalardan anlamak mümkün. Hafta sonu hava bize kıyak geçse ve piknik yapmamıza izin verse de hafta içi üşümemize sebep olacak soğuklar gelmek de gecikmedi. Kış mevsimi kreasyonu denilince kışa özgü olarak herkesin ilk aklına gelen giysi ve aksesuarlar farklı olabilir. Ama benim için kış modasının vazgeçilmezi çizme ve botlar. Sanırım bunda ayaklarımın çok üşümesinin payı var. 2016 kış bot ve çizme modasını takip ederek kendinize yeni modeller alabilirsiniz ama benim bu postum da size bir önerim var.
Moda bloğu olarak eskimemiş ama modelinden sıkıldığınız bot ve çizmelerinize ufak dokunuşlarla yenileme önerileri sunmak istiyorum. Bende moda blogları yeni modayı tanıtırken eski modelleri de yeni modaya uydurmak için öneriler sunmalı. İşte derlediğim bot ve çizme yenileme fikirleri..


Aksesuarlar sadece bizler için değil değil mi? Bot ve çizmelerimiz de daha güzel bir görünüm için aksesuarı hak ediyor. Metal detaylara sahip bir zincir ile bot ve çizmelerin havasına hava katabilirsiniz.


Kışın sadece üşüyen biz olmasak gerek. Çizmelerimiz de üşümesin değil mi? Eski kazakları değerlendirmek için de iyi bir proje. Eski kazakların kol kısımlarını çizmelerin iç kısmına silikon ile yapıştırabiliriz.


Geldik en beğendiğim projeye. Modayı yakından takip ediyorsanız ve benim gibi moda bloglarına sık ziyaretler yapıyorsanız kurdelelerin bu sene her yerde karşımıza çıkacağını biliyorsunuzdur. Kurdele denilince akla ilk olarak hediye paketi gelse de kurdele ile çizme paketleme fikrini çok sevdiğimi belirtmek isterim.7 yorum:

 1. çok mantıklı ve uygulanabilir fikirler ;)

  YanıtlaSil
 2. ne güzel olmuş o yağmur botları öyle bayıldım..

  YanıtlaSil
 3. Bende botlarda aksesuar sevenlerdenim :)) blogunuzu yeni kesfettim takibe aldim bende beklerim :)
  Nurluguzellik.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 4. Cok yaratıcı fikirler olmuş Teşekkürler

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll