Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Mor Ve Lila İle Oturma Odası Dekorasyonu

Biz dekorasyon blogları evinizi yenilemeniz ve huzurlu yaşam alanları oluşturmanız adına her geçen gün sizlerle keyifli öneriler paylaşıyoruz. Bugünkü konumuz oturma odası dekorasyonuna yönelik. Ev dekorasyonu için ideal renkler olan lila ve mor, oturma odaları için de hoş bir seçim. Oturma odanızda sakin ve huzurlu bir atmosfer yakalamak istiyorsanız, lila ve mor tonlarını tercih edebilirsiniz. Bu tonlarla yaşam alanınıza hem ferah bir görünüm katar, hem de huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz. 

Lila ve mor tonlarını ister odanızın duvarında kullanın, ister koltuklarınızda isterseniz de aksesuarlarda tercih edin. Sizin için bir araya getirdiğimiz mor ve lila ile hazırlanmış dekorasyon fikirleri size ilham verebilir.  
Oturma odanızda farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız, mor ve lilayı gümüş aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Gümüş renkli bir sehpa, pufun üzerine koyacağınız gümüş bir tepsi, metal detaylı tablolar iyi bir seçim olabilir. Açık lila koltuğunuzun önüne koyu mor deri bir puf koyarak tarzınızı konuşturabilirsiniz.    


Mor ve lila renkli dekorasyonunuza altın rengi aksesuarlar zenginlik katabilirsiniz. Çevresi altın detaylı tepsiden bir sehpa ve varaklı aynalar iddialı bir seçim olabilir. Koltuklarınızı uçuk lila tonunda tercih edip zemini mor bir halıyla süsleyebilirsiniz. 
Mor tonlarını gece mavisiyle kullanarak çarpıcı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Duvarlarında mor renk kullandığınız oturma odanızda gece mavisi bir koltuğa yer verin. Bu koltuğu mor ve mavi renkli yastıklarla süsleyebilir, lila bir berjerle tamamlayabilirsiniz. Beyaz üzerine mor tonlarının hakim olduğu çeşitli tablolarla da duvarı hareketlendirebilirsiniz.Morla uyum sağlayacak bir diğer renk alternatifi ise gri tonlarıdır. Mor ve lila renklerini gri tonlarıyla kullanarak şık ve ferah bir dekorasyon yaratabilirsiniz.
Odanızda sıcak bir ambiyans yakalamak istiyorsanız, lilayı pastel tonlarla kullanın. Lila bir koltuk, su yeşili kumaş kaplı bir sandalye, pudra pembe aksesuarlarla sevimli bir mekan yaratabilirsiniz.Oturma odasında lila ve mor renkleri krem tonları ve toprak rengiyle bir araya getirebilirsiniz. Krem rengi koltuğunuzun yanında lila bir sehpa kullanabilir, içerisinde mor tonlarının bulunduğu aksesuarlara başvurabilirsiniz.Moru nefti yeşil tonları ve ahşapla bir arada kullanabilirsiniz. Koyu mor kadife koltuğunuzun yanında haki rengi şapkalı bir lambaderin ne kadar hoş duracağını tahmin bile edemezsiniz. Odanıza doğal ve nostaljik bir hava katmak için ahşap bir sehpa tercih edin. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll