Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Pazar Kahvaltıları ÖzeldirKahvaltının insan sağlığı için öneminden bahsetmeyi düşünmüyorum ama güne iyi bir başlangıç yapmanın kahvaltıdan geçtiğine inandığımı söylemek isterim. Mümkün olduğunca kahvaltı yapmadan evden çıkmamaya çalışıyoruz. Ama zamanın kısıtlı olmasından dolayı kahvaltılıklar ve sunumlar tatmin edici olamıyor maalesef. Ben de bu açığı tek işe gitmediğimiz gün olan pazar günü hazırladığım kahvaltılarla kapatmaya çalışıyorum. Hafta içi yapmaya zaman bulamadığım krep, pancake, çiğ börek, patates kızartması gibi benim için kahvaltıların yıldızı olan bu lezzetlere pazar kahvaltılarında yer vermeye çalışıyorum. Sadece kahvaltılık hazırlıkları ile değil sofra düzenine de ayrı bir özen gösteriyorum. Çok alışveriş çılgını olduğum söylenemez ama tabak çanak gördüğüm zaman hiç dayanamıyorum. Özellikle kahvaltı takımları en çok ilgimi çeken kategori arasında yer alıyor. Geçtiğimiz pazar günü pazar kahvaltımıza enerji ve güzellik katan zebra temalı tabak ve diğer porselen ürünleri Dekorazon sitesinde görünce yine kendimi tutamadım. Önce tabaklar dikkatimi çekti. Bu temada başka ürünler de olsa ne güzel bir takım olur dedim ve sitede arama yaptım. Şükür ki zebra temasına sahip, bu tabaklarla harika bir kombin oluşturacak harika parçalar buldum. Her parçanın tek satılması kişiye istediği sayıda istediği kombinasyonda takım oluşturma imkanı sağlıyor. Ben eşimle beraber kullanmak istediğim için 2 kişilik bir takım oluşturdum. Zebra tabakların iki farklı modeli vardı. Karar veremediğim için ikisininden de birer tane olacak şekilde kombin yaptım. Takımıma gördüğümde bayıldığım zebra tuzluk biberlik takımını ekledim. Salata ve çorba için lazım olur düşüncesi ile 2 tane de kase tercih etim. Ve takibi bu temanın en harika parçası olduğunu düşündüğüm kupa modeline kombinde yer vermezsem olmazdı. Kupanın harika tasarımına bayıldım. Siyah beyaz çizgili masa örtümü ve kristal esintili çatal bıçak takımı kullanarak kahvaltı soframı hazırladım. İnsan beğendiği şekilde sofrasını hazırlayınca gerçekten o yemekten ayrı bir keyif alıyor.

3 yorum:

  1. Zebra desenli kahvaltı setine bayıldım çok şirin görünüyor. Bu zebraları gören çocuklarda belki kahvaltılarını güzelce ederler.

    YanıtlaSil
  2. ayy ben de bakayım şu zebra desenlerine bi :)

    YanıtlaSil
  3. dediğiniz gibi pazar kahvaltısı önemlidir akşam yemeği de öyle tabi bende ailenin tüm bireylerinin bir arada olduğu andır işte ondan dolayıdır ki en güzel kahvaltımı hazırlarım hem buradan hemde face den takiptesiniz bana da beklerim :)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll