Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Sevdiğim Dekorasyon Blogları: Decorchick


Dekorasyon blogları keşfetmeye ve keşfettiğim blogları sizinle paylaşmaya devam ediyorum. Bugün severek takip ettiğim 'Decorchick' bloğundan alıntı fotoğraflarla dekorasyon blog önerisinde bulunmak istiyorum.

Turuncu, enerji veren renklerin başında geliyor benim gibi. Benim turuncu rengi ile en çok yakıştırdığım renk nefti yeşili olsa da paylaşacağım renkte parlement mavi tercih edilmiş. Koridorları değerlendirmek için dekorasyon bloğu olarak çok hoşuma gide bir fikir ile devam edelim. Geniş antreleri değerlendirmek için benzer bir uygulama yapabilirsiniz. Eskitme tarzına sahip ürünler bu köşe daha da dikkat çekici bir hale gelmiş. Bu köşeyi mumlarla aydınlatmayı da ihmal etmeyelim.Bu fotoğraftaki örgü puf detayını çok sevdim. Sizde evde sevmediğiniz ya da yenilemek istediğiniz pufunuzu örgü bir kılıf hazırlayarak bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz.Dekorasyon fikirleri arasında en çok yaratıcı olanları sevdiğim için bu masa düzenleme önerisini de çok sevdim. Objeleri farklı amaçlarda kullanım düzenli bir masa oluşmasını sağlayan bu fikri çok sevdim.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll