Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekorasyonda Yeni Trendi: Mermer ÜrünlerDekorasyonda yeni akım, mermer ürünler. Mermer modası o kadar etkili oldu ki pek çok ürünün mermer içeren modeline rastlamak mümkün. Mermerin yavaş yavaş ahşabın yerini almaya başladığını da söylemek mümkün. Mermer temalı ürünler mutfak ürünlerinden mobilyalara kadar geniş bir yelpazede karşımıza çıkıyor.

Katlı kurabiyelik modelleri sunumların olmazsa olması. Davet sofralarına da katlı kurabiyelik oldukça yakışıyor. Mermer detaylara sahip kurabiyelik modeli de asaleti ve şıklığı yansıtmış. Oldukça beğendiğimi söylemek isterim.Yan sehpa modelleri kullanışlı olması sebebiyle dekorasyonda sıklıkla tercih ediliyor. Bu kullanışlı mobilyalar da mermer modasından nasibini almış. Üst tablada ahşap yerine mermer kullanılan ürünlerin çiziklere ve yıpranmaya karşı daha dayanıklı olduğunu söyleyebilirim.Ev dekorasyonu yaptırdığım sırada o dönemde orta sehpa istememiştim. Ama 4 sene sonra bu mermer üst tablaya sahip orta sehpa modelini görünce artık orta sehpa alsam mı diye düşünmeye başladım. Ayak yapısını da oldukça zarif buldum.Son dönemlerde bir sunum çılgınlığı aldı başını gidiyor. Bu sunum çılgınlığını instagram aracılığı ile takip ediyorum. Mermerler sunum araçlarına da el attığına göre instagramdaki sunumlarda mermer detayları da yakında görmeye başlarız. Altıncıcadde'ki ürünlere göz attım. Sitede satışta olan mermer peynir tabağı ve mermer tepsi benim favorilerim oldu.2 yorum:

  1. Mermeri oldum olası severim ayrı bir havası var ve zengin duruşu olduğundan. Bunlar da çok güzeller...

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll