Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Diş Macunu İle Pratik Çözüm ÖnerileriDişlerimizi temizlemek ve parlatmak için kullandığımız diş macunlarının oldukça kullanışlı farklı kullanım alanları olduğunu biliyor muydunuz? Diş macunu kullanım alanları ile ilgili işinize çok yarayacak pratik bilgileri bu yazımda sizin için derledim.

1- Diş Macunu İle Sadece Dişler Mi Parlar?Diş macunu iyi bir metal parlatıcısıdır. Diş macunu ile gümüş, altın takılarınızı ve gümüş objelerinizi ovarak temizleyebilir ve parlatabilirsiniz.

2- Eyvah Duvar Tuval Olmuş!Küçük ressamınız duvarı sanat alanı olarak kullanıp pastel boya ile sanatını icra ettiyse panik olmayın. Diş macunu ile ovduğunuzda izlerin kolaylıkla çıktığını göreceksiniz.

3- Mobilyalarda İstenmeyen Su LekeleriSu lekeleri kolay kolay çıkmaz ve bizi sinir eder. Diş macunu bu derdin de devası.

4- Ellerinizi İstenmeyen Kokular SardıysaEllerinizi diş macunu ile güzelce ovup, ellerinizdeki istenmeyen kokulara veda edebilirsiniz.

5- Halıdaki İnatçı Lekeler

Halı üzerine dökülmüş şarap, çay, kahve gibi inatçı lekeleri diş macunu ile ovarak çıkarmayı deneyebilirsiniz.


10 yorum:

 1. Sivilceyi de söndürüyor :))

  YanıtlaSil
 2. Bir tane de bnden gelsin , duvara yapıştıracağınız resimlerin iz yapması, boyayı kaldırmasını istiyorsanız bant yerine diş macunu kullanarak resmi yapıştırabilirsiniz ;)

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel bilgiler vardı. Benim bilmediğim bilgilerde vardı ki bunlar da işime çok yarayacakdır. Ben de birini yazayim. Musluklarınızı diş macunuyla ovarsanız su ve kireç lekesi kalmaz günlerce parıltısını kayb etmez :) Çok sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler. Bunu yazacaktım ama gümüş parlatmakla benzer diye yazmadım ama ayrı belirtmek bence de iyi olmuş.

   Sil
 4. oje bulaşan tırnakları da beyazlatıcı bir macunla fırçalarsan bembeyaz olur..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bak bu çok işime yarar işte. Bir türlü düzgün süremiyorum şu ojeyi. Teşekkür ederim

   Sil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll