Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

SEO Hakkında Her Şey İle SEOzone’15 Başlıyor!Türkiye’de en inovatif şirket denildiğinde akla gelen ilk ajans olan SEOzeo bu yıl 27-29 Kasım tarihleri arasında Şişli Marriott Hotel’de Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı olan SEOzone’15’i düzenliyor. 28 Kasım’da icerik.com tarafından düzenlenen Contentzone ile devam eden bu konferansa dünyaca ünlü SEO uzmanları katılıyor.

SEO alanında eğitim ve danışmanlık hizmetleri veren SEOzeo 2013 yılından beri Türkiye’de düzenlediği başarılı dijital pazarlama konferanslarında dünyaca ünlü uzmanları ağırlıyor. Şirket, SEO alanında verdiği hizmetlerle müşterilere katkı sağlamasının yanı sıra, düzenlediği konferanslarla da katılımcıların bilgi birikimine büyük bir katkıda bulunuyor.

Bu yıl düzenlenen SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’na SEOzeo’nun kurucusu Yiğit Konur da konuşmacı olarak katılıyor. Dünyadaki önemli yarışmalarda jüri üyeliği yapan, önemli konferanslara konuşmacı olarak davet edilen ve Türkiye’yi bu şekilde pek çok platformda temsil etmekte olan Yiğit Konur’un yapacağı konuşma, konferansa katılacaklar tarafından heyecanla bekleniyor.

SEOzeo tarafından düzenlenen ve Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı olan SEOzone’15’te arama motoru optimizasyonunun algoritmaları, teknikleri ve hedefleri katılımcılara yalın ve anlaşılır bir dil ile anlatılıyor. Bu teorik bilgilerin yanı sıra katılımcılarla birlikte düzenlenen workshoplarda önemli örnekler işleniyor. SEO konusunda yapılan kurumsal çalışmalarda da kurum bünyesinde katılanların ufkunu genişletecek bilgiler paylaşılıyor. Arama motorunu kullanarak hedef kitleye nasıl ulaşılacağı ve bilgi ve paylaşımın ticarete dönüşümü yolundaki SEO çalışmaları katılımcılarla paylaşılıyor.

Konferansta katılımcılara dijital pazarlama teknikleri, analiz yöntemleri ve raporlamaları ile ilgili önemli bilgiler veriliyor. Pazarlama dünyasının en yeni trendlerinin de paylaşıldığı SEOzone’15, performans yönetimi, stratejik detaylar ve dünyadan örneklerle SEO’nun her alanına değiniyor. Dünyadan başarılı SEO çalışması örnekleri, Türkiye’deki katılımcıların ufkunu genişletmenin yanı sıra bu bilgileri şirketlerine nasıl uyarlayacaklarına dair de önemli ipuçları paylaşıyor.
27 Kasım tarihinde başlayacak olan konferans, 28 Kasım’da içerik.com tarafından düzenlenen Contentzone ile devam ediyor. Contentzone, Türkiye’nin ilk uluslararası içerik pazarlama konferansı olma özelliği taşıyor. Özellikle “Özgün içerik kraldır” sözü etrafında şekillenen konferansta doğru içeriğin nasıl oluşturulacağı ve kullanılacağına dair önemli bilgiler paylaşıyor. Bunun dışında ödüllü blogger Ian Cleary tarafından da sosyal medya teknolojileri ile ilgili önemli bilgiler katılımcılara veriliyor. 

SEO alanında Türkiye’de akla gelen ilk firma olan SEOzeo’nun düzenlediği bu etkinlikle ilgili tüm bilgilere www.seozeo.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll