Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Bursalı Bloggerlarla Kış Masalı Etkinliğinde Buluştuk


5 Aralık Cumartesi günü Bursalı blogger arkadaşlarım ile Mariza Cafe'de 'Kış Masalı' etkinliğinde bir araya geldik. Buluşmada sevdiğim ve özlediğim arkadaşlarımla bir araya gelirken tanımadığım pek çok bloggerla da tanışma fırsatı buldum. Bu buluşmaların en çok bu yönünü seviyorum sanırım. Buluşmamıza Olay Tv 'Benim Şehrim' programı da eşlik ettik. Etkinliğimizden çekimler yaptılar ve bizlerle sohbet ettiler. Olay Tv'ye etkinliğimize renk kattığı için teşekkür ederim.

Etkinliğimize bizzat katılarak bize ürünleri hakkında bilgiler veren firmalar da vardı. Miaorginal, Tatlımo, Rossmann ve Farmasi temsilcileri ile o gün bizlerleydi.Etkinlik hazırlıklarında bize tam destek sağlayan Kraliçe Organizasyon, o gün bizler için hazırladığı şık masası ile bizlerleydi. Sponsorlarımızın hediyeleri de etkinliğimize hareket kattın. Birlikte hem sohbet ettik, hem ürünleri inceledik hem de bol bol fotoğraf çektirdik.Etkinliğimize ürünleri ile destek veren sponsor firmalardan da bahsetmek isterim.

Cosmetica, bizler için harika bir paket hazırlamıştı. Loreal ve Maybeline markalarının yeni çıkan ürünlerini deneme fırsatı verdiği için Cosmetica ailesine teşekkürü bir borç bilirim.En sevdiğim Kozmetik Marketlerinden biri olan Gratis, bizlerden desteğini esirgemedi. Bizler için hazırladığı harika paketi ile bizlerleydi. Özellikle kırmızı Gosh ruja bayıldım.Saç ürünleri ile herkesin beğenisini toplayan Redist bizler için harika bir paket hazırlamış. Ben şampuana ve saç parfümüne bayıldım.NaturelKa, portakal kabuğu tozu ve kestane unu gönderdi. Portakalın kokusunu çok sevdiğim için bu ürün beni çok mutlu etti. Berrak turşularını zaten çok severim. Biberiye turşusunu da çok sevdim. Parex temizlik bezleri ile bizi destekledi. Bambu bulaşık süngerlerini denedim ve çok beğendim. Hülya Takı'nin deri kolyesi de oldukça zarif.Revox at kuyruğu şampuanı zaten kullandığım şampuandı. Çok memnun olduğum için tekrar alacaktım. Revox'u denemediyseniz denemenizi öneririm. Lapidak tırnak bakım kremi de oldukça başarılı. Farmasi ürünlerini de daha önce denemiştim ama maskarası ile ilk defa tanıştım. Orkide hareketi yüz bakım serisi ile bize destek veren firmalardan biriydi.Cecile ruj ve ojeleri ile destek verdi. Cecile Kırmızı gloss rujun rengini ve dudaklarda bıraktığı hissi sevdim. Koroplast, tercih ettiğim bir marka. Özellikle kokulu çöp poşetlerini çok seviyorum. Hediye paketimden de bu çöp poşetlerinden çıkınca çok mutlu oldum. Mandala boyama aktiviteleri bu dönemde çok moda. Bargelo kokuları ile tanınmış bir firma. Harika ürünleri ile bizi destekleyince mutlu olduk. Biedorma zaten kullandığım bir marka. Makyaj temizleme suyunu görünce çığlık attım. Bu markanın özellikle makyaj temizleme suyunu çok seviyordum çünkü. Fresh'n soft ta bonkör firmalardan biriydi. Oldukça geniş ürün yelpazesinde hediye paketi hazırlamışlardı.Yves Rocher, beni en çok mutlu eden firmalardan biriydin. Far paleti gerçekten şahane. Rujun yapısı ise sanki lip balm gibi. Dudaklarım yumuşacık oldu. Loseil şampuan da bizi kapalı saçlar için özel olarak tasarlanmış şampuanı ile destekledi. Tuğba kuru yemiş bizim için lezzetli bir paket hazırlamıştı. 
Tüm emekleri için Serap Kahraman ve Zeynep Ayral'a ve destekleyen sponsorlarımıza teşekkür etmeyi borç bilirim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll