Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Yapımı Kolay, Ekonomik Dıy Projeleri'Do it yourself' olarak bilinen kendin yap projeleri hem hobi hem de ekonomiklik sağladığı için oldukça da karlı olabiliyor. Ben dıy projelerini keyifli zaman geçirmeyi sağladığı için ve yaratıcılığa oldukça açık olduğu için çok seviyorum. İnternette dolaşırken yaratıcılığıma katkı olsun diye yapılmış dıy örneklerini inceliyorum. Beğendiğim projelerini arşivliyorum. Sizlere de belki fikir olur düşüncesiyle de beğendiğim dıy pojelerine bu blogda yer veriyorum. Bu yazımda da beğendiğim ekonomik ve yapımı kolay projeleri sizinle paylaşacağım.

Ponponlar bu senenin vazgeçilmez aksesuarları. Siz de ponponlardan yararlanarak giysilerinizi ve aksesuarlarınızı süsleyebilirsiniz. Ponpon detaylı eldiven modelini çok beğendim. Renkli bir kişiliğiniz varsa renkli ponponlardan yararlanarak bere ve atkılarınızı da süsleyebilirsiniz.
Ufak dokunuşlarla kazaklarınızı da modaya uydurmanız ve yenilemeniz mümkün. Sırt detayını seviyorsanız kurdele yardımı ile sırt dekoltesini çarpıcı haline getirebilirsiniz.Mandallar dıy projeleri için biçilmiş kaftanlardır. Mandalları kullanarak birbirinden farklı ve güzel projelere imza atmak mümkün. Ben özellikle mandaların fotoğraf tutucu olarak görev aldığı projeleri çok seviyorum. mandalları oje ile, ahşap boyaları ile ya da simlerle süsleyebilir, onları daha da dekoratif hale getirebilirsiniz.Severek takip ettiğim bir site olan Esra'nın Portresi daha pek çok kendin yap projesine ev sahipliği yapıyor. Sitede kendin yap projelerinin yanında moda, güzellik saç bakımı gibi keyifle okunacak bilgilendirici konular da yer alıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll