Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Yılbaşı Sofrası Sunum Önerileri : Tasarım Tabaklar


Yeni yıla sevdiklerimle birlikte özenle hazırladığım sofra eşliğinde girmeyi seviyorum. Bu yüzden aylar öncesinden detayları düşünmeye başlıyorum. Sofranın şıklığını da oldukça önemsiyorum. Bu yıl yeni yıl soframı yeni yıla en çok yakıştığını düşündüğüm renk olan kırmızı ile taçlandırmak istedim. Hazırlıklarımı da bu yönde yaptım. Zigzaglı masa örtüleri bu yıl çok moda olduğu için ben de yeni yıl sofram için kırmızı zigzaglı bir örtü tercih ettim. Kütük sunum ürünlerini çok sevdiğim sunumda kütük suplalarımı kullanacağım. Ama soframda en çok sevdiğim detay tabaklarım oldu. Zaten tasarım tabak modelleri uzun zamandır ilgi alanıma giriyor. Denil Collection tasarım tabaklarını da bir süredir takip ediyordum. Yeni çıkan, bu kırmızılara bürünmüş 'tutku' serisini görünce kalbim hızlı hızlı atmaya başlamıştı. Bir tabağa aşık olabilir mi insan? Bu kadar zarif bir tabak olursa olabilir bence. Koleksiyonun çıkmasını bekledim bir süre. Çıkar çıkmaz aldım hemen. Artık benimler. Kolim gelince öyle büyük bir heyecanla açtım ki. Her bir parçaya baktıkça çığlık attım. O kadar güzeller ki. Yılbaşı sofram için tutku serisi tabaklardan daha iyisi olamazdı. Tutku serisi tabakların desenleri oldukça zarif ama porselen kalitesi nasıl acaba diye elime ulaşana kadar merak ettim durdum. Elime aldığım o dakikada tüm endişem sona erdi. 1. sınıf porselenden yapıldığı çok belliydi. Kenarlarının kırılmayacak tasarıma sahip olması da benim için oldukça iyi. Çünkü tabaklarımın kenarlarını kırmayı başarıyorum bir şekilde. 

Denil Colection tasarım ürünlerinden henüz almadığım ama muhtemelen daha fazla dayanamayıp alacağım bir seri var ki o da 'tavuskuşu' Serisi. Altın aksesuarlarla harika bir kombin oluşturacağımı düşündüğüm bu seri de favorilerim arasında.Denil Colection diğer tasarım ürünlerine bakmak ve kendi favori serinizi seçmek isterseniz tık tık..


2 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll