Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Yves Rocher Serum Vegetal: Kırışık Karşıtı Bakım


30 Yaşını geçmiş her bayanın cilt bakımında kırışıklık karşıtı bakım ürünlerinin tercih etmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Benim yaşım da 30'a dayandığı için ben de bir süredir gece ve gündüz nemlendirici olarak kırışıklık karşıtı ürünleri tercih ediyorum. Yves Rocher mağaza ziyaretimde mağaza satış görevlisi markanın yeni ürünü olan kırışıklık karşıtı bakım serisi olan Yves Rocher Serum Vegetal serisini önerdi. Kullandıkça deneyimlerimi paylaşacağım ama öncelikle bu yazımda serum vegetal içeriğinden ve kampanyasından bahsetmek istedim.

Serum Vegetal serisi içeriğinde Ficoide Glaciale (Yaşam Bitkisi) yer alıyor. Bu bitkinin farklı iklim koşullarına ve farklı coğrafi koşullara mükemmel uyum sağladığı gözlemlendiğinden mucizevi bir bitki olarak kabul ediliyor. Bu bitkinin en etkin bitkisel aktiflerinden yararlanılarak Yves Rocher laboratuarları doğal özümleme teknolojisini keşfetti. Patentli olan bu buluş sayesinde hücrelerin yaşam fonksiyonlarında artış dolayısıyla cilt yapısında gözle görünür oranda gençleşme gözlemleniyor.


Yves Rocher yeni çıkardığı bu seri için tanışma kampanyası mevcut. Ürünleri kampanya kapsamında %15'e var indirimlerle alabilirsiniz. Detaylara Yves Rocher resmi sitesinin kampanyalar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll