Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Süpriz Seven Anne Ve Anne Adayları İçin Nar KutuDoğumdan sonraki dönemlerde tanışmıştım aylık süpriz kutu olan Nar kutu ile. Nar kutu özel çünkü içeriği ile anne ve anne adaylarına hitap ediyor. Nar kutu gebe ve Nar kutu bebe seçeneklerinden birini ihtiyacınız doğrultusunda seçebiliyorsunuz. Süpriz kutu denilince 'Ya işime yaramayan birşey varsa içerisinde' sorusu geliyor tabiki insanın aklına. Benim şu ana kadar iki nar kutu deneyimim oldu. İkisini de açtıktan sonra yüzümde bir gülümseme belirdi. Bence nar kutular odukça özenle hazırlanıyor. Yılbaşı öncesinde de Aralık Kutusunu deneyimleme fırsatım  oldu. İçerisinden oldukça kullanışlı ürünler çıktı. Nar kutunun Aralık kutuları çok beğenilmiş olacak ki kısa süre içinde tükenmiş. Şimdi içeriği henüz açıklanmayan ve bu yüzden de süpriz heyecanı yaşatan Ocak kutusunu sabırsızlıkla bekliyorum.

Gelelim Nar Aralık kutumdan çıkanlara..

Her bebek annesinin ihtiyaç duyduğu bir ürün olan popolin pişik kremi, tam da mevcut kremimiz bitmek üzereyken yetişti. 

Nar kutularının kalitesini tercih ettiği markalardan anlamak mümkün. English home ürünlerine nar kutularda rastlarsanız şaşırmayın. Bu kutuda da English home kolonya ve enfes görünen English home mumlar çıktı kutudan...

Buse'nin bu kutudan en çok sevdiği şüphesiz ki tavşan mendil oldu. Biz onun adını ponpon koyduk, uyku arkadaşı yaptık.

Benim ev sevdiğim ürün ise sağlıklı cam şişesi ile şirin su matarası oldu. Popüler olan bu ürünü zaten almayı düşünüyordum. Bu yüzden oldukça makbule geçti.

Nar kutuları ile doğa dostu defterlerin özdeşleştiğini artık öğrendim. Gözlemlediğim kadarıyla her nar kutudan oldukça dekoratif ve doğa dostu bir defter çıkıyor.

Süpriz kutular aynı zamanda da sevdiklerinize de hediye etmek için oldukça uygun. Nar kutu sayfasından daha detaylı inceleyebilir, üyelik seçeneklerine göz atabilirsiniz..


2 yorum:

  1. gebe ve bebekli bayanlar içimde güzel bir düşüne olmuş, ilk kez duyuyorum. hediye etmek için çok mantıklı.

    YanıtlaSil
  2. Hepsi de çok şirin,güle güle kullanın! :)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll