Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Powerbanız Kişiselleşsin, Sevdikleriniz Sizinle Olsun..Son dönemlerde kişiselleştirilmiş ürünler oldukça popüler. Ben de telefon kapağımdan, powerbanka kadar pek çok kullandığım ürünü kişiselleştirmekten büyük keyif alıyorum. En çok kullandığım eşyalar daha da bir anlamlı hale geliyor. Kişisel olduğu için sizi mutlu eden ne varsa ona yönelik bir çalışma tercih etmekte özgürsünüz. Ben ailemi görmekten büyük mutluluk olduğum için kişiselleştirdiğim eşyalarda aile fotoğraflarıma yer veriyorum. Siz tam bir futbol fanatiği iseniz tuttuğunuz takımın fotoğrafları ile yüzünüzü gülümsetebilirsiniz. 

Powerbanklar, özellikle sosyal medya bağımlıları için bulunmaz bir nimet. Ben de bir sosyal medya kurdu olduğum için şarjın çabucak bittiğini çok iyi bilirim. Her zaman şarj etme olanağı da olmadığı için bu powerbanklar can simidi oluyor. Powerbankları kişiselleştirebileceğinizi biliyor musunuz? Ben ailemin fotoğrafı ile kendi powerbankımı kendim için özel ibr hale getirdim. Size de sevdiğiniz eşyalara anlam yüklemek için bumudurbudur.com sitesini gönül rahatlığı ile önerebilirim. Sitede sadece powerbank değil daha pek çok ürünü istediğiniz gibi anlamlandırabilirsiniz.

Kişiye Özel Taşa Baskı FotoğraflarKişiye Özel Bardak Altlığı


Kişiye özel film şeritli not defteri3 yorum:

  1. Yeni telefonla birlikte powerbank kullanımımda son buldu. Allah bir daha düşürmesin :) Ama bu kişiselleştirme fikri hoşuma gitti :)

    YanıtlaSil
  2. Çok seviyorum bu tarz kişiye özel ürünleri ♥

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll