Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Sezon Modasını Yansıtan Güneş Gözlükleri


Güneş ışınlarının daha dik gelmeye başladığı aylar kapımızı çaldığına göre, güneş gözlükleri en önemli aksesuar olarak yeniden baş tacımız olabilirler. Güneş gözlüklerinin asıl amacı, gözlerimizi zararı güneş ışınlarından korumak olsa da, firmalar o kadar farklı ve cezbedici modeller tasarlıyor ki, asıl görevini unutup aksesuar amaçlı gözlük satın oluyoruz. Gözlük seçiminde gözlüğün görevini düşünerek tercih yapmak doğru güneş gözlüğü seçmenin kurallarında en başta yer alıyor. Aksesuar amaçlı düşünülerek sadece ticari olarak bu işi yapan firmaların ürettiği gözlükleri kullanmak, gözlerinize zarar verebiliyor. Bu yüzden cam kalitesini de önemseyerek tercih yapmak gerekiyor.

Bu sene leopar desen çerçeveler oldukça popüler. Yuvarlak çerçeve şeklide de diğer şekillerden bir tık daha önde diyebiliriz. Bu yazın canlı bir yaz olacağını neon güneş gözlükleri modellerinden de anlamak mümkün. Neon çılgınlığı bu yıl güneş gözlüklerine de yansıyacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll