Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Sokaklardan Yaz Trendi İpuçlarıYaz geliyor! Yaz için koleksiyon hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Siz de koleksiyonunuza yeni parçalar arayışındaysanız fikir almak için sokak modasına göz atabilirsiniz. Ben de bu yazımda sokak modasına birlikte göz atalım istedim.

Bu yaz sezonunda sokakta şık kıyafetleri kombinlemek için spor kıyafetleri tercih edenleri görürseniz şaşırmayın. Zaten yaz ortasına doğru bu manzara gözünüz iyice alışacak. Çünkü bu yaz payetli eteklerin Nike Airmax ayakkabılarla, deri şortların Adidas superstar ayakkabılarla kombinlenmesi oldukça trend.

Aksesuar olarak da 'tasma' olarak nitelendirilen kolye modelleri bu yaz sezonunda yeniden doğuyor.

Yazın En Rahat Parçası: Sneakerlar

Sneaker modası, bu yaza özgü olmayıp son yılların genel modası halini aldı. Her rahatlığı hem de kombin zenginliği sunan tasarımları sebebiyle sneaker modelleri her ayakkabı dolabında kendine yer buluyor. Siz de farklı renk ve model seçenekleri arasından kendi tarzınıza uygun modeli seçerek yaz kombinlerine rahatlık ve esneklik kazandırabilirsiniz. 


Yaz modasını yakalamak için Elle'in sokak modası sayfasını takip edebilirsiniz.

2 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll