Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Elele Dergisinin Online Sayfaları da dopdolu!


En sevdiğim dergilerden biri olan Elele'nin online sayfası da dergi içeriği gibi oldukça dolu ve pek çok konuda bilgilendirici. Kategoriler oldukça zengin. Ben özellikle 'Bebeğim', 'Yemek' ve 'Güzellik' kategorilerinin sıkı takipçisiyim. Bu yazımda da Elele Online sitesinden öğrendiğim ve sizin de bilmenizi istediğim anekdotlar aktarmak istedim.

Süt İçmenin Lezzetli Yolları


Bir kız annesi olarak kızım için alternatif sağlıklı içecekler bulmakta zorlanıyorum. Kahvaltı da meyve suyu ve sütü dönüşümlü olarak sunsam da artık sütü eskisi kadar keyifle içmediğini fark ettim. Sütü farklı bir içecek olarak sunmak için sütü meyve ile kombinlemenin yanın sıra hurma ve dondurma ile de nefis sütlü içecekler hazırlayabilirsiniz.

Son Dönemlerin Gözde İçeceği Hibiskus Çayı


Antioksidan özelliği ile son önemlerde sıkça adını duyduğumuz hibiskus bitkisi ile soğuk çay da hazırlayabiliriz. Yaz aylarında bunaldığımız ve serinlemeye ihtiyaç duyduğumuzda buz ilaveli, tarçınlı bir hibiskus şerbeti, hem sağlık hem de serinlik katacaktır. Ben yaz günlerinde evde hazırladığım limonata, vişne suyu ve soğuk çaydan oluşan içecek menüme bu yaz hibiskus şerbetini de ekleyeceğim.

Özel Günlere Dikkat!


Elele online'da okuduğum bir habere göre araştırmalar ayrılık kararlarının özel günlerin denk geldiği dönemlerde daha sıklıkla yoğunlaştığını ortaya koymuş. Özel günleri, taraflardan birinin önemsemesi diğerinin ise 'ticari tuzak' olarak görmesi sonucu oluşan fikir ayrılıkları ilişkiyi sarsa biliyormuş. Çok fazla beklentide olmamak ve yine de bu günleri en azından unutmamak ilişkinin devamı için önemli görünüyor.


1 yorum:

  1. Hibiskus çayını hiç denemedim ama rengi şahane Buket cim yapılışı hakkında bilgin varmı ?

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll