Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Şık Tekzen Duvar Kağıdı Modelleriyle Evinizi Yenileyin

Bir evin dekorasyonunda odaların kendi stilleri kadar, her odanın birbiriyle uyumu da fazlasıyla önemlidir. Eşyalarınızı seçerken oluşturduğunuz size özgü tasarım fikirlerini vurgulamak ve genel görünümü tamamlamak için, her tarza uygun duvar kağıdı modellerinden faydalanabilirsiniz.

Duvar kağıtları, evlerin en görünür alanlarını kaplamaları nedeniyle, dekorasyon çözümlerinde ön planda yer alır. Odaların eşya yoğunluğuna, güneş ışığını ne kadar aldığına ve hangi amaçla kullanıldığına bağlı olarak seçiminiz farklılaşabilir. Kendinizi ifade edebileceğiniz detaylarla dolu, yaşam enerjinizi yansıtabilecek en şık duvar kağıdı çeşitlerini kullanarak evinizin tasarımını göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.Evinizdeki eşyaların dizaynlarına uygun estetik özelliklerde seçeceğiniz ürünler, günden güne farklılaşan dekorasyon trendlerine de uyum sağlayacak güçlü tasarımlar sunar. Birbirinden çeşitli duvar kağıtları arasından yapacağınız seçimlerle yaşam alanlarınızın havası bütünüyle değişir ve eviniz aradığınız görselliğe kavuşur. Duvar kağıdı tercihlerinizde, oluşturmak istediğiniz atmosfere göre sakinleştirici ya da canlılık veren desenlere yönelmeniz mümkündür. Oturma odası gibi göz önünde bulunan ve misafirlerinizle sıkça zaman geçirdiğiniz yerlerde kullanabileceğiniz renk ve desenler ile çalışma odanız için seçeceğiniz modeller farklı olmalıdır.

En dekoratif duvar kağıtları arasından seçim yaparken, özellikle televizyon ünitelerinin arkasındaki duvarlarda, odalar için kullanılandan daha koyu renkleri tercih edebilir ve o duvara özgü bir dizayn oluşturabilirsiniz. Gençler için daha dinamik figürleri tercih etmeniz uygunken, çocuk odalarında daha neşeli resimlerden oluşan modellere göz atabilirsiniz. Sade renkli duvar kağıdı tasarımları arasında, sakin renkler ile huzurlu bir imajı ya da hareket taşıyan renkler ile pozitif enerjiyi evinize getirebilirsiniz.


Doğanın en güzel motiflerine ve modern çizgilere sahip minimal tasarımlı en güzel duvar kağıtları tekzen.com.tr'de sizlerle buluşuyor. Kaliteli yapısıyla uzun süre kullanabileceğiniz duvar kağıdı çeşitlerini ve onlar ile uyum sağlayacak estetik ürün gruplarını Tekzen Ürünleri arasında bulabilir, evinizin dekorasyonunu bir adım ileri taşıyabilirsiniz.


2 yorum:

  1. boyadan güzel duvar kağıtları var gerçekten yaptırsam mı diye düşünmüyor değilim..

    YanıtlaSil
  2. Resmen bu hafta duvar kağıdı seçmek için kafayı yedik. Gerçi tekzen İzmir'de olmadığı için bakamadık.

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll