Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Evde En Çok Hangi Hırdavat Malzemelerine İhtiyacınız Var?Dolap montajı, priz tamiri, duvar delmek, mutfağın eskiyen silikonlarını yenilemek, damlatan musluğu tamir etmek gibi evde yapılacak tadilat işleriniz varsa, mutlaka el aletleri ile dolu bir takım çantasına ihtiyacınız var. Tabii ki takım çantanızdaki el aletleri, yapacağınız tadilatın türüne ve bu işlerdeki profesyonelliğinize göre değişmektedir. Örneğin; su tesisatında kullanılan aletler ile ahşap işlerinde kullanılan aletler farklılık göstermektedir. Sizin evde en çok ihtiyaç duyacağınız hırdavat malzemeleri, genel anlamda tüm işlerde pratiklik kazanmanızı sağlayacak ürünler olmalıdır.

Bir evde mutlaka bulunması gereken hırdavat malzemeleri şunlar olmalıdır:

  • Takım çantanızı hırdavat malzemelerinizin ve evdeki depolama alanınızın büyüklüğüne göre seçmelisiniz.
  • Şarjlı matkaplar kablo dağınıklığını ortadan kaldırdığı için daha pratik bir kullanıma sahiptir. Elektriğin kesik olduğu zamanlarda şarjlı matkaplar ile tamir işleriniz yarım kalmaz.
  • Evinizdeki tamir işlerinde sıradan tornavidalara alternatif olarak geliştirilen akülü vidalamalar, size zaman kazandırır.
  • Darbesiz bir matkaptansa darbeli bir matkap alırsanız, hem en basit ve hem de en zorlu malzemeler üzerinde delme işi yapabilirsiniz.
  • Beyaz silikon ile her malzemede estetik bir görüntü elde edemeyebilirsiniz. Oysa şeffaf silikon her zaman için daha kullanışlıdır.
  • Akülü zımparalar ile işiniz kısa sürede biter. Akülü zımpara makinesi ile daha simetrik ahşap işleri ortaya çıkar.
  • Banyo ve mutfak fayanslarını değiştirecekseniz çapraz çizgili lazer nivo almalısınız. Hassas hizalama yapabilen bu cihazlar; dolap montajı, duvar ve zemin fayans döşeme işlemi, duvar kağıdı döşenmesi gibi tadilat ve dekorasyon işlerinde minimum hata ile kusursuz ve daha az maliyetli işlerin ortaya çıkmasını sağlar.
  • Normal metrelere göre daha hassas ölçümler yapabilen ve mesafe ölçümünün yanında, eğim ölçümü ve hacim ölçümü gibi özellikleri de olan lazer metreler ile elde edilen verileri cihaz hafızasında saklayabilir, bazı modellerde dijital ortamda bilgisayar ve cep telefonlarına aktarım yapabilirsiniz.
Hırdavat marketi hirdavat.com’dan yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartı, banka havalesi, kapıda kredi kartı ve nakit, müşteri temsilcisi ile görüşerek ya da mail order ile ödeme seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Yeni bir takım çantası hazırlayacaksanız ya da eksik hırdavat malzemelerinizi tamamlamak istiyorsanız hemen hirdavat.com web sitesini ziyaret edin ve 365 gün 7/24 hırdavat alışverişinin keyfini çıkarın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll