Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Güneş'in Zararlı Etkilerine Karşı Doğru Ürün Seçimi


Güneş'in hayati önemi tartışılamaz. Ama Güneş'in cildimize zararlı ışınlarından korunmamız da sağlığımız için oldukça önemli. Özellikle güneş ışınlarının daha dik açılarla geldiği yaz aylarında cildimizi güneş ışınlarına karşı korumaya daha çok özen göstermeliyiz. Çünkü güneş ışınlarınn başta cilt kanseri olmak üzere pek çok cilt rahatsızlığına sebebiyet verdiği biliniyor. Bu yüzden güneş koruyucuları arasından cilt tipimize ve cildimizin ihtiyacına uygun olanı seçmek oldukça önemli.

Güneş Bakım Ürünlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güneş bakım ürünleri yaz aylarda en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.  Cildimizin sağlığına yardımcı olacak bu ürünlerin seçimine de dikkat etmek gerekiyor. Güneş koruyucu özelliği olan güneş kremleri ya da losyonları arasından cildinizin güneş hassasiyetine göre faktör seçimi yapmak gerekiyor. Aşırı hassas ciltler için bronzlaştırıcı ürünler önerilmiyor. Bronzlaştırıcı seçimi yaparken de ürünün aynı zamanda da bakım yapan bir ürün olmasına dikkat ederseniz bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz. Güneş sonrası losyonlar ise güneş ışınları etkisi ile yıpranan ve kuruyan cilde enerji ve nem kazandırdığı için kullanılması tavsiye edilen güneş ürünleri arasında.
1 yorum:

  1. Güneş kremleri ,Çok kullandığımız ürünler bilgiler için teşekkürler :)) ayrıca kozmium inceleyeğim

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll