Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Buse'nin Okul HazırlıklarıDoğan büyür diyenlere katılıyorsun ama doğan ve büyüyen senin çocuğun olunca yine de 'ne Çabuk büyüdün sen' demekten kendini alıkoyamıyor insan. Buse geçtiğimiz ay 3 yaşını bitirdi. Nasıl geçti üç koca yıl hiç anlayamıyorum. Buse için okullu olma zamanı geldi. Gerçi Buse'nin okul macerası 2,5 yaşında başlamıştı ama yarı zamanlı olarak okula gittiği için, onun için de benim için de büyük bir değişiklik olmamıştı. Eylül ayında okul maceramız yeniden bu sefer tam zamanlı olarak başlıyor. Benim çocukluk zamanım da okul başlama sezonunun en heyecanlı yanı okul alışverişi kısmıydı. Buse'nin de bu heyecanı yaşaması için ona anaokulu çanta seti almak ve onu da okula daha da heveslendirmek istedim.

Okul AlışverişimizŞimdi ki çocuklar gerçekten çok şanslı. Bizim dönemimiz de bize özel bir çantaya bile sahip olmak büyük bir olaydı. Şimdikiler çantalarında yer alacak karakterleri kendi zevklerine göre seçebiliyorlar. Bu onları daha da mutlu ediyor. Sevdiği karakterlerle hazırlanmış okul ürünleri de onların okulla olumlu bir bağ kurmasına yardımcı olacaktır. Ben de bu yüzden  Buse'ye okul hediyesi olarak en sevdiği film olan Frozen filminin en sevdiği karakterleri olan Elsa ve Anna'nın yer aldığı Frozen anaokulu çantası almak istedim. Gerçekten çok mutlu oldu. Ve okulların açılması için daha da sabırsızlanmaya başladı. Hafta sonu da kırtasiyeye gidip çantasını doldurmak için kırtasiye ürünleri seçmesini isteyeceğim ki kafasındaki okul imajı daha da olumlu olsun.

Çocuklar Sevdikleri Karakterler İle Daha MutluKarakter sevdası, çocuklar için ayrı bir mutluluk kaynağı. Bugünlerde Buse, Frozen karakterleri ile çok mutlu. Ona ne alırsan al yeter ki üzerinde Elsa, Anna, Olaf olsun. O kadar çok mutlu oluyor ki mutluluğu görülmeye değer. Buse'nin bu tutkusu sayesinde Karakter Dükkanı ile tanıştım. Bu sitede pek çok popüler karakterin pek çok ürününü bir arada bulmak mümkün. Cazip indirim olunca bende Frozen okul setini bu siteden sipariş verdim. Buse'nin seveceğine emin olduğum pek çok Frozen ürünü de sitede mevcut. Siz de çocuğunuzun sevdiği karakterin ürünleri ile ona güzel bir süpriz yapabilirsiniz.


2 yorum:

  1. Ben de yeğenlerime kırtasiye alışverişi yapmayı planlıyorum.Set çok güzelmiş.Güle güle kullansın kızınız.Sevgiler

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll