Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekorasyon Trendi: Doğal Ahşap MobilyalarSon dönemlerde doğal ağaç parçalarının natürel bir görünümde şekil verilmesi ve ardından yakılarak etkileyici bir görünüm kazandırılması ile tasarlanan mobilyalar oldukça ilgi görüyor. Tasarımcılar kendi imzalarını da katarak bu mobilyalara bambaşka bir ruh katmayı başarıyor. 

Cam ve Ahşabın Ahenkle Dansı

Doğal görünümlü ahşabın renkli cam ile buluştuğu, şıklığı ile beğeni toplayan mobilyalar hem evlerde hem de iş yerinde sıklıkla tercih ediliyor. Yakılarak daha hoş bir görünüm kazanan ağaçlardan masa, konsol, bank, sepha ve tabure gibi pek çok mobilya türevi yapılıyor.
Mamut.com.tr sitesinde görüp çok beğendiğim bir diğer tasarım ise fosforlu dolgu malzemesi ile tasarlanmış masa modeli. Masanın orta kısmında fosforlu dolgu malzemesi yer alıyor. Gün ışığında mavi görünen orta kısım, karanlıkta yeşil fosforlu bir görünüme kavuşuyor.
Sehpalarda da bu doğal şıklığı yakalamak mümkün. İster orta sehpa ister yan sehpa olarak kullanılabilir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll