Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

El Yapımı Peçete Halkası Örnekleri


Sofra sunumlarının daha da önem kazandığı günümüzde sadece misafir sofraları değil günlük sofralarda da şıklık yarışı başladı. Farklı ve şık sunumlar pek çok kişinin ilgi odağı oldu. Şık bir sunumla sofra hazırlamak için el emeğinizi kullanabilirsiniz. Ufak dokunuşlar ile göz alıcı sofralara sahip olmak mümkün. Bunun için biraz yaratıcılık ve istek yeterli. Bu yazımda peçete halkası yapımı için beğendiğim modelleri derledim. Siz de evdeki malzemeler ve biraz emek ile kendi peçete halkanızı tasarlayabilir, sofranıza şıklık ve farklılık kazandırabilirsiniz.

Kırtasiyelerden kolaylıkla temin edebileceğiniz eva, keçe gibi malzemeleri kullanarak arzu ettiğiniz desende kalıplar hazırlayabilirsiniz. 
Ponpon detaylar oldukça popüler. Ponponları ve yaratıcılığınızı devreye sokarak kendi el emeğiniz, özgün peçete halkaları ile sofra sunumunu tamamlayabilirsiniz.Kağıt katma sanatı ile hazırlanan dekorları pek çok yerde kullanmak mümkün. Kağıt katlama ile yapılabilecek kelebek, çiçek gibi figürlerden yararlanarak dekoratif peçete halkaları hazırlayabilirsiniz.1 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll