Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Genç Kız Odası İçin Dekor FikirleriGenç kız odası denilince gözümde pembe ve beyaz bir oda canlanıyor. Genç kız odası dekore etmek için odayı sil baştan dekore edebilirsiniz. Ya da ufak dokunuşlar ile odayı bambaşka bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bunun için öncelikle bir oda hayal etmenizi ve bu hayale yakın bir oda elde etmek içi nelere ihtiyaç duyduğunuzu belirleyin. Size fikir vermesi için genç kız odası dekor örnekleri derledim. Beğendiğinizi kendi zevkinize ve malzemelerinize göre şekillendirebilirsiniz.


Son dönemlerde yazılı panolar ve dekorlar oldukça popüler. Siz de odanızda benzer bir pano hazırlayabilirsiniz. İsminiz, değer verdiğiniz kelime ya da bir sembol tercih edebilirsiniz. Şablon kullanarak istediğiniz kelime ya da sembolü kalın kartona çizebilir, daha sonra istediğiniz dekor malzemeleri ile süsleme yapabilirsiniz.Mobilyaların eski ve sıradan görünümünün odanın havasını bozduğuna inanıyorsanız ve mobilyaları değiştirme imkanınız yoksa ufak dokunuşlarla mobilyalarda değişiklik yapabilirsiniz. Yapışkanlı kağıt ile kaplayabilir, sticker kullanarak süsleme yapabilirsiniz. Hatta imkanınız varsa yeniden boyayarak yepyeni bir görünüme kavuşmalarını da sağlayabilirsiniz.Odanıza farklı bir hava katmak için duvarın bir kısmını fotoğraf köşesi olarak dekore edebilirsiniz. Böylece en sevdiğiniz anılarınız ve en sevdikleriniz ile odanın enerjisi tazelenmiş olacaktır. Bunun için renkli çerçeveler kullanabileceğiniz için renkli bantlarla çerçeve görüntüsü oluşturabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll