Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

İspanyol Paça Pantolonlar İle Kombin Önerileri


İspanyol paça pantolonlar, moda dünyasında her zaman kendine yer bulmayı başarıyor. Zaman zaman eski popülerliğini kaybetse de sonraki sezonlarda daha da güçlenerek geri dönüyorlar. Özellikle 70li ve 80 li yıllara damgasını vuran İspanyol paça modeller, bu sezonda da pek çok kombinde kendine yer bulacak. Özellikle yüksek topuklu modellerle kombin yapıldığında daha da ortaya çıkan bu pantolonlar, nostalji seven bayanların yine gözdesi olacak gibi görünüyor.

İspanyol Paça Pantolon Nasıl Giyilir?Son dönemlerde kısa paça oldukça moda olsa da bu trendin İspanyol paça pantolonların geri dönüşüne uyarlanması şimdilik mümkün görünmüyor. Çünkü İspanyol paça pantolonların bütün cazibesi paça boyunda ve paça dökümünde gizlidir. Ayakkabıların ucunun gözükeceği uzunlukta bile oldukça hoş bir görünüm sağlar. Ama paça boyu kısa olursa bu pantolonların tüm sihri kaybolur. Moda blogları, İspanyol paça pantolonları daha da hareketlendirmek için kemer kullanılmasını öneriyor. Böylece kullanılan kemerin tarzına göre pantolonlara spor ya da şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

İspanyol Paça Pantolonlar  Nasıl Kombin Yapılır?

İspanyol Paça Pantolonlar, modern görünümü ve salaş tarzı ile pek çok kombin için bayanlar tarafından tercih ediliyor. Özel kesimi ile kendine özgü bir havası olan bu pantololar düz beyaz bir bluz ile bile oldukça şık bir görünüm sağlıyor. 2016 Sonbahar modasında sıklıkla tercih edilen deri ceketler de İspanyol paça pantolonlar için iyi bir seçenek oluşturuyor.2016 -2017 modasında öne çıkan bir diğer parça ise göbeği açıkta bırakacak kısalıkta üst parçalar. Bu parçaların yüksek belli pantolonlar ile kombini sıklıkla tercih ediliyor. Bu parçalar yüksek belli pantolonlar ile de oldukça hoş bir uyum sağlıyor.


1 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll