Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kendin Yap: Bere Süsleme FikirleriHavaların mevsim normallerinin üzerinde soğuması ile kışın geleceğini iyice hissetmeye başladık. Kış aksesuarlarının başında ise hiç şüphesiz ki bere ve kışlık şapkalar geliyor. Sezon modasına göre berelerin modelleri ve detayları değişiyor. Siz de evinizdeki berelere ufak dokunuşlar yaparak onların farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu yazımda sizler için bere yenileme kendin yap örnekleri derledim.

Eski Takıları Değerlendirin

Kullanamdığınız kolye, bileklik gibi aksesuarları klasik berelere şık görünüm kazandırmak için değerlendirebilirsiniz. Aksesuarlardaki zincirler ve taşlar berenize oldukça şık bir görünüm kazandıracaktır.
 Işıltılı Şapka Ve Bereler

Zirkon taşlarının ışıltısına şapkalarınızda yer açabilirsiniz. Zirkon taşları içerek zincirler ile şapkanızda sınır çizebilir, parıltılı taşlara sahip aksesuarlar ile berelerin ışıl ışıl görünmesini sağlayabilirsiniz.
Tül Detay İle Yenilenen Görünüm

Tül detaya sahip bereler geçen kış oldukça popülerdi. Eğer siz geçen yıl başlayan bu modaya geçiş yapmadıysanız, bu sene bir berenizi tül ile süsleyebilirsiniz.


 Payetlerle Işıldayan Bereler

Süsleme aksesuarları denilince akla ilk gelenleden biri de payetler. Payetler, ışıltılı görünümü ile sıradan görünümü ortamdan uzaklaştırıp ışıltılı yeni bir görünüm sağlıyor. Siz de berelerinizi payet detaylar ile yenileyebilirsiniz. Armalar Artık Berelerde

2016 Yaz sezonunda oldukça moda olan armalar gömlek ve jean modellerde sıklıkla karşımıza çıktı. Kışın gelmesi ile armalar kışlık aksesuarlarda ve kışlık kıyafetlerde yeniden bizlerle olacak. Siz de ütü ile yapışan armalarla kolaylıkla eski bereleri armalı yeni görünümüne kavuşturabilirsiniz.


Keçe Süslemesi İle Bere Yenileme

Keçe ile yapılan figürlerin süslemelerde kullanılması oldukça popüler. Keçe ile oldukça yaratıcı çalışmalar yapılıyor. Siz de keçeleri kullanrak istediğiniz desenleri yapabilir, bu desenler ile berenizi süsleyebilirsiniz.

 

1 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll