Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kendin Yap: Mıknatıslı Kozmetik PanosuAradığını bulamama, bulamadığı için kullanamama, olduğunu bilmediği için yenisini alma eylemleri sizin için de tanıdık geliyor mu? Bunlar benim için oldukça sıradan bir hale geldi. Dağınıklık halinden bunalıp yaratıcı çözümlerle düzenleme yaptığım zaman gerçekten içim açılıyor. Zaman zaman bu düzenlemeyi yapmakta fayda var. Kendin yap projelerinden ve yaratıcılığınızdan yararlanarak daha düzenli mekanlara sahip olabilirsiniz. Pano yapımı takılar, tokalar gibi küçük parçalı malzemeleri bir araya getirmek için oldukça iyi bir fikir. Bu yazım kozmetik malzemeleri arasında boğulup, kullanmak istediğinde bir türlü aradığını bulamayanlara gelsin.

Mıknatıslı Kozmetik Panosu Yapımı

Pano yapımı için öncelikle bir çerçeveye ihtiyacımız var. Bunun için kullanmadığınız, eski bir tablo da işinizi görebilir. Çerçeve kısmını dilediğiniz renge boyayabilirsiniz. Sprey boya tercih edersiniz boya işleminiz daha pratik olur. Sprey boya ile çalışacaksanız açık havada çalışmanızı öneririm. Çerçeve boyutlarında metal bir levhaya ihtiyacımız var. Bu levhayı kumaş ya da yapışkanlı kağıt ile kaplayıp, isterseniz boyayıp daha dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.
En çok kullandığınız ve hep elinizin altında olmasını istediğiniz kozmetik ürünlere mıknatıs yapıştırarak panoda yer almasını sağlayabilirsiniz. Daha büyük ya da daha ağır parçalara daha çok mıknatıs yapıştırabilirsiniz.

2 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll