Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Konsept Doğum Günü Partileri İçin Kostüm Önerileri


Son dönemlerde konsept kutlamalar oldukça popüler. Özellikle de baby shower, diş buğdayı ve çocuk doğum günlerinde belli bir tema ile yapılan organizasyonlar büyük ilgi görüyor. Siz de böyle bir organizasyon hazırlığı içindeyseniz bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon şirketlerinden de yardım alabilirsiniz. Ama ben bu yazımda el emeği ile konsept parti hazırlığı yapanlara yardımcı olmaya çalışacağım.

Özellikle çocuk doğum günü hazırlığında bir tema belirlenirken çocuğun sevdiklerini dikkate almak da fayda var. Çocuğun sevdiği bir çizgi film varsa çocuğunuz bu çizgi filmin teması şeklinde tasarlanmış bir organizasyon ile mutlu olabilir. Doğum günü elbiseleri seçimi yaparken de çocuğunuzun sevdiği karakterleri göz önüne alarak seçim yapabilirsiniz. Çocuklar sevdiği karakterlerin kostümleri içinde kendilerini daha özel ve daha mutlu hissediyorlar. Kostüm seçimi için niceyaslara.com sitesine göz atabilirsiniz. Site de sadece çocuk köstümleri yer almıyor. Anneler de bu özel günde ne giyeceklerine karar veremiyorsa bu sitede yer alan ürünler arasından seçim yapabilir. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll