Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Küçük Banyolar İçin Akıllı Organizasyon ÖnerileriDekorasyon bloğu yazarı olarak küçük mekanların dekorasyon ve organizasyon çözümleri ile ilgili kendin yap projelerini ilgi ile takip ediyorum. Küçük mekanları ufak dokunuşlarla oldukça kullanışlı ve şık mekanlar haline getirmek mümkün. Bu yazımda küçük banyolar için kullanışlı organizasyon fikirlerini ve kendin yap proje örneklerini derledim.

Küçük Banyolardaki Saklı Alanlar

Banyonuzun küçük olduğundan ve bu yüzden düzenli bir görünüm sağlanamadığından mı şikayetçisiniz? Dikkatli incelediğinizde her banyoda kör nokta olmuş alanların olduğunu fark edebilirsiniz. Akıllıca ve yaratıcı çözümlerle bu noktaları değerlendirerek banyodaki darlıktan kaynaklı dağınıklığın önüne geçmek mümkün. Böylece daha düzenli ve kullanışlı yeni banyonun keyfini çıkarabilirsiniz.

Elektrikli kişisel bakım ürünlerini yerleştirmek için pvc borulardan yararlanabilirsiniz. Kör noktalardan biri olan banyo dolabı kapak içlerine sabitlenen pvc boruları düzenleme amaçlı kullanabilirsiniz.Yedek olarak ayırdığınız banyo malzemelerini dekoratif bir şekilde depolamak için duvar raflarından yararlanabilirsiniz. Kullanıma elverişli olmayan alanları duvar rafları ile kullanıma kazandırabilirsiniz. Hatta duvar rafı olarak bir sandık ya da ahşap bir kutu bile kullanabilirsiniz.Kullanıma uygun olmayan köşelerin boş kısımlarını raflarla hareketlendirerek kullanım alanı sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bu raflı alanı aynanın yakınlarında düzenleyip kişisel bakım dolabı gibi de değerlendirebilir, bakım ürünlerinizi bu alanda bir arada tutabilirsiniz.Dik duramayan bu yüzden de muhafazası kolay olmayan ürünler için sepetlerden yararlanabilirsiniz. Saç kurutma makinesine yer açmak için bir askıdan, bir sepetten ya da bir pvc borudan yardım alabilirsiniz.Banyolarda kör alan oluşturan bölümlerden biri de klozet üstündeki boş kısım. Bu alana raf ya da sepet koyarak banyo malzemeleri, misafir havluları depolamak için alan oluşturabilirsiniz.1 yorum:

  1. Akıllı öneriler, zamanı ve hevesi olan herkesin kesinlikle keyif alacağı bilgiler.

    Sevgiler

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll