Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Pringles Kutuları İle Kendin Yap ProjeleriKendin yap projeleri yani namı değer dıy projeleri son dönemlerde oldukça popüler. Pek çok kendin yap projesinin çıkış noktası ise artık materyalleri değerlendirme arzusu. Tuvalet kağıdı ruloları, yumurta kartonları, karton kutular ve daha pek artık artık materyali geri dönüşüme kazandırarak, onlara farklı bir işlev kazandırabiliriz. Bu yazımda da Pringles gibi cips kutularını değerlendirmek için öneriler, örnekler derledim.

Pringles Kutularını Değerlendirme Fikirleri

Takıların çekmecelerde dolaşması, aksesuar seven pek çok bayanın ortak problemi. Bu sorunun çözümü için faklı şekil ve boyutta takı düzenleyici modellerini piyasadan temin etmek mümkün. Ama takı düzenleyici olarak kullanmak için pek çok artık materyali değerlendirebilirsiniz. Cips kutularını da takıların dolaşması ve karışmasını önlemek için değerlendirebilir, onları takı düzenleyici objelere dönüştürebilirsiniz.Pringles tarzı cips kutuları formu gereği vazo olmak için oldukça uygun. Evdeki artık malzemeleri değerlendirerek kutuları süsleyebilir, onları şık vazolara dönüştürebilirsiniz. Kutuları boyamak, ip yada kurdele ile sarmak, kağıt ile kaplamak süsleme önerilerinden sadece bir kısmı. Evdeki malzemeleri ve yaratıcılığınızı kullanarak bu kutulara bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz.Pringles kutuları düzenleme için oldukça kullanışlı. Çalışma masasının dağınık görünümünden şikayetçiyseniz, bu kutulardan bir organizer tasarlayabilirsiniz. Süslemek için istediğiniz materyalden yararlanabilirsiniz.Saklama kavanozu olarak da cips kutularını değerlendirebilirsiniz. Makarna, bakliyat gibi gıda ürünlerini bu kutularda muhafaza edebilirsiniz. Mutfak dekorasyonuna uygun olarak kaplama ve süsleme yaparsanız tezgah üzerinde de muhafaza edebilirsiniz. İsterseniz etiket hazırlayarak her bir kutuya belli bir misyon yükleyebilirsiniz.3 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll