Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Sonbahar Yaprakları İle Yapılabilecek Proje ÖnerileriDekorasyon bloğu yazarı olarak dekorasyonda ufak değişiklikler yaparak yaşam alanlarının yenilnemesinden yanayım. Bu değişiklikleri mevsimlerden ve özel günlerden esinlenerek yapabilirsiniz. Her mevsime özel renkleri ve dekorları tercih ederek yaşam alanının ve sizin enerjinizde artış sağlayın. Sonbahar mevsiminde olduğumuz bu günlerde, kendin yap etkinlikleri ile doğadan da ilham alarak kendi dekorasyonunuzda hoş değişiklikler yapmanın tam zamanı.

Doğadan Yararlanın
Sonbahar denilince akla genellikle sararmış yapraklar geliyor. Siz de sararmış, kızarmış yapraklardan yararlanarak evinizde sonbahar rüzgarı esmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için doğa yürüyüşü yaparak sevdiğiniz forma ve renge sahip yaprakları toplamakla işe başlayabilirsiniz. Dekorasyon blog yazarı olarak bu yazımda fikir vermesi için yaprak temalı kendin yap projelerini derledim.


Sonbaharda Romantik Esintiler

Romantizm denilince akla ilk olarak mum geliyor olsa gerek. Sonbaharda romantizm kokulu bir dekorasyon için mumluklarda sonbahar yapraklarına yer verebilirsiniz. Kavanozların dış kısımlarına tutkal ile yaprak yapıştırarak çok şık mumluklara sahip olmak mümkün.


 Romantizm Köşesi: Harf Panoları

 Son dönemlerde dekorasyonda baş harflerin kullanımı ile hazırlanan panolar oldukça popüler. Siz de ufak bir el emeği ile sevdiklerinizin baş harflerine dekorasyonda yer açabilirsiniz.

 


 Sonbahara Hoşgeldin Karşılaması

Kapı çelenkleri kullanımını çok seviyorum. Girişte sizin ve misafirleriniz için hoş bir karşılama sağlıyor. Zaman zaman çelenk temasını değiştirerek enerji yenilmesi sağlayabilirsiniz. Sonbahar temalı bir dekorasyon uygulaması yaapcaksanız bunu girişe de taşıyabilirsiniz. Yapraklar ve kozalaklar ile el emeğiniz yardımıyla hazırlayacağınız şık kapı çelenkleri ile havanız değişecek.

1 yorum:

  1. çok güzel hepsi ama o yapraklar kurudukça pıtır pıtır dökülmez mi acaba??

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll