Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Yaş Maya İle Göz Çevresi Kırışıklıklarına Veda


Pek çok kişinin şikayetçi olduğu göz altı kırışıklığı problemi, genç gözükmenin önünde en büyük engellerden biri. Hatta bu kırışıklıklar yaşın olduğundan daha büyük gözükmesine de sebebiyet verebiliyor. Göz çevresi kırışıklığı problemi yaşayıp, ciddi rahatsızlık duyanlar cerahi müdaheleyi tercih ederek sorunlarına çözüm arıyorlar. Alternatif tıp uzmanları da doğanın sunduğu mucizelerden yararlanarak pek çok problemde olduğu gibi göz çevresi kırışıklığı sorunu için de doğal reçeteler sunuyor. Bu reçeteler arasında en çok tavsiye aldığım ve olumlu yorumlar duyduğum göz çevresi kırışıklığı için yaş maya maskesi var. Yaş mayanın cilt dokusunun düzenlenmesinde, cildin yenilenmesinde oldukça etkili olduğu söyleniyor.

Göz Çevresi Kırışıklığı İçin Yaş Maya Maskesi

 
 Evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz, temin edilmesi kolay malzemelerle hazırlayabileceğiniz yaş maya maskesi; göz altı kırışıklığı ile savaşta oldukça etkili. Düzenli kullanım sonucu gözle görülen sonuçlar elde edebilirsiniz. En etkili sonuç için bu maskeyi akşamları ve haftada 3 kere uygulamanız tavsiye ediliyor. 

Malzemeler
- 1 Çay kaşığı yaş maya
- 1 Çay kaşığı süt
- 1 Çay kaşığı bal

Uygulama

Malzemeler krem kıvamına gelene kadar karıştırılır. Çok fazla bekletmeden uygulamaya geçilir. Karışım göz çevresine yedirilir. akmaması için yatarak bekleme yapılabilinir. 20 dk bekledikten sonra yıkanır. Yaşa maya karışıma kötü bir koku veriyor ama odukça etkili olduğu için kokusu göz ardı edilebilir. Kısa vadede ve etkili sonuç için bu maskeyi haftada 3 kere uygulayabilirsiniz.

2 yorum:

  1. yaş mayayı nereden bulabiliriz acaba ??

    YanıtlaSil
  2. Ekmek, poğaça yapımında kullanıldığı için tüm marketlerde satılıyor. Soğuk dolap kısmına bakarsan bulabilirsin. Sevgiler

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll