Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Daha Uzun Kirpikler İçin Etkili ÖnerilerBir bakış, pek çok şeye başlangıç sağlayabilir. Güzel bir bakışın en temel sırrı takibi anlamlı bakabilmekten geçiyor. Ama yine de bakışlara çarpıcı etkisi kirpiklerin güzelliği ile daha da katlanıyor. Makyajın daha etkileyici olması için de rimel kullanıyoruz. Rimel etkisi ile göz makyajı daha da ön plana çıkıyor. Makyajsız zamanlarda da gözlerdeki etkinin devam etmesi için uzun kirpiklere sahip olmak istiyorsanız bu yazımda derlediğim kirpik uzatma yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Kirpik Uzatma Yöntemleri


Etkili ve hoş bakışların insanlar üzerinde olumlu etki bırakabiliyor. Bakışların etkisini ortaya çıkarmak için kirpiklerin daha uzun olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için en pratik yöntemler rimel sürme, takma kirpik kullanma olabilir. Ama daha kalıcı bir çözüm istiyorsanız ipek kirpik yöntemini de deneyebilirsiniz. Doğal yollarla da kirpikleri daha uzun ve dolgun göstermek mümkün.

- Beslenmeye dikkat: E vitamini saç ve cilt güzelliği için oldukça önemli. E vitamini içerikli beslenmeye özen göstermek kirpiklerin sağlığına katkı sağlayacaktır.

- Vazelinin besleyici etkisi: Nemlendirme özelliği ile sıkça kullanılan vazelin kirpik uzatma yöntemleri arasında sıklıkla tercih ediliyor. Kirpiklere ince bir tabaka vazelin sürerek vazelinin besleyici ve onarıcı özelliği ile kirpiklerin daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Sağlığına kavuşan kirpikler daha dolgun ve daha uzun olacaktır.

- Badem yağı ile etkili bakım: Haftada iki kere kirpiklere sürülen badem yağı kirpikleri besler ve sağlıklı uzamasını sağlar.

- Suyun Önemi: Günde içilen 2 lt su cildinizin, saç ve kirpiklerinizin daha sağlıklı olmasını sağlar. Ayrıca kirpikleri su ile yıkamak kirpik diplerindeki gözenekleri açacağı için sağlıklı uzamasını sağlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll