Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Gözenek Sıkılaştırıcı Kahve MaskesiGenel olarak kahvenin cildi sıkılaştıran, gözenekleri küçülten ve daha da pürüzsüz görünmesini sağlayan bir etkisi olduğu biliniyor. Düzenli bakım ile daha sıkı bir cilde, daha küçük gözeneklere sahip olmak hayal değil. Düzenli uygulayacağınız maskeler ile cildinizin arzu ettiğiniz görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Daha sıkı bir ten ve daha küçük gözenekler istiyorsanız kahve maskesini denemenizi öneririm. Kahvenin sıkılaştırıcı etkisi balın besleyiciliği ile birleşince ortaya daha sıkı ve parlak bir cildin çıkması kaçınılmaz oluyor.

Gözenek Sıkılaştırıcı Kahve Maskesi Uygulaması

Öncelikle maskenin daha hızlı etki göstermesi ve daha etkili olabilmesi için balı bir tavada ya da mikrodalgada ısıtıyoruz. 2 çay kaşığı kadar bal bir seferlik bir uygulama için yeterlidir. Ilınmış bal ile 2 çay kaşığı Türk kahvesini karıştırarak maskeyi kullanıma hazırlayabiliriz. Hazırladığımız maskeyi yüzünüzde 15 dk bekletmeniz yeterli olacaktır. Bu maskeyi aruz ettiğiniz sonucu elde edene kadar haftada 2 kez uygulayabilirsiniz. Daha sıkı bir cilt için maskeyi duruladıktan gül suyu ile tonikleme işlemi de yapabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll