Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Moda Blog Önerisi: 5 Farklı Fular Bağlama YöntemiSon iki senedir kombinlerde fular kullanımı oldukça popüler. Sokak modası da bu popülerlikten payını almış durum da. Moda bloggerları fular kullanılarak yapılabilecek kombinleri derliyor. Ben de moda bloğu yazarı olarak bu yazımda fular kullanım şekillerini derlemek istedim. 

Farklı Kombinlerde Kullanılabilecek Fular Kullanım Önerileri

Fular daha önceden gögüs bölgesi dekoltesini azaltmak için kullanılsa da artık günümüzde kombinlerin vazgeçilmez aksesuarı görevi görüyor. Kolye yerine fular kullanmayı tercih eden bayanların sayısı her geçen gün artıyor. Farklı fularlar satın alarak ya da aynı fuları farklı şekilde kullanrak kombin zenginliği sağlayabilirsiniz.

1- Fuları boyunda bir tur attırıp, önden bağlayabilirsiniz. Özellikle göğüs dekoltesi açıklığı olan kıyafetlerde kolye yerine bu şekilde bir fular bağlama yöntemi tercih ederebilirsiniz. Böylece kıyafet hareketlenecektir.2-  Kombinleri fular ile canlandırmak için fuları illa bağlamak gerekmiyor. Bağlamadan iki yana düşürülmüş fular kullanımı da tercih edilebilir bir fular kullanım yöntemi.
3- Fuların uç kısmını üçgen yaparak, arkadan bağlama şekli de sıklıkla tercih edilen bir diğer fular bağlama yöntemi. Özellikle ceket için de oldukça şık bir görünüm sağladığını söyleyebilirim.


4- Erkeklerin kravatları varsa kadınların da fularları var. Kravat bağlama yöntemi ile fular bağlamayı trcih edebilirseniz. Bu bağlama şekli özellikle sportif giyim tarzı ile mükemmel uyum sağlıyor.


5- Daha farlı bir yöntem ile daha sempatik bir görünüm yakalamak için önden fiyonk görünümü oluşturarak fularınızı bağlamayı deneyebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll