Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Salon İçin Orta Sehpa SeçimiEv dekorasyonu süreci, telaşlı bir süreç. Ev dekorasyonunda kullanılan her bir eşyanın tercihi yapılırken özen göstermek gerekiyor. Özellikle salon ve oturma odalarında kullanılan orta sehpalar arasında tercih yaparken de dikkat edilmesi gereken noktalar mevcut. Dekorasyon bloğu yazarı olarak bu yazımda orta sehpa seçerken dikkat edilmesi gereken noktaları derledim.


Orta Sehpa Seçerken Dikkat edilmesi Gereken Hususlar

Salon ve oturma odası dekorasyonunu hazırlarken dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunuyor. Duvar rengi seçimi, mobilya tarzı seçimi, perdeler, halılar bunlardan sadece birkaçı. Özellikle mobilya seçimi yaparken alınan ürünlerin işlevsel olmasına özen göstermekte fayda var. Çünkü fonksiyonel mobilyalar yer kazancı sağlayabiliyor. Orta sehpa seçerken de mekanın büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına göre seçim yapmak daha uygun olacaktır. Özellikle dar mekanlarda kullanılan orta sehpalar açılır ya da çok işlevli olarak seçilirse yerden kazanç sağlanmış olur. 


Dekorasyonda kullanılacak ürünlerin bir biriyle uyum içinde olması dekorasyona ahenk kazandıracaktır. Bu yüzden seçilen orta sehpa modelinin de aynı ortamda bulunacak koltuk ve diğer mobilyalarla uyum içinde olması önemlidir.Orta sehpaya bakış açısı, yapılacak seçimi de etkileyecektir. Orta sehpayı kullanışından daha çok dekoratif bir mobilya olarak görüyorsak, o zaman üzerine dekoratif objeleri rahatlıkla koyabileceğimiz modeller tercih etmek daha uygun olacaktır. Orta sehpanın kullanışlı olması daha önemliyse o zaman servis için daha uygun olacak açılan ya da daha geniş modelleri tercih etmek de yarar var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll