Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Çocuklarla Yapılabilecek Yeni Yıl Etkinlikleri
Çocukların en sevdikleri şey oyundur. Çocuklar oyun oynamak kadar aile ile birlikte yapılan etkinliklerden de büyük keyif alırlar. Aileler ile yapılan bu etkinlikler çocuklara yeni kavramlar öğretmek, yaşam becerileri kazandırmak ve kaliteli zaman geçirmek için oldukça değerlidir. Anlam ve öneme sahip günlerde yapılan etkinlikler de çocukların o günün önemini kavramasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayabilir. Ben de Buse ile onun gelişimine katkı sağlayacak etkinlikler yapmaktan büyük keyif alıyorum. Bu ay da yeni yıla hazırlık etkinlikleri planladım. Çocuğu ile yeni yıl hazırlıkları yaparak keyifli zaman geçirmek isteyenler için etkinlik fikirlerini bu yazıda derlemek istedim.

Yeni Yıl İçin Ağaç Süsleme Etkinliği


Buse'nin okulunda yapılan yeni yıl etkinliklerinden biri yılbaşı ağacı süsleme idi. Buse o gün eve gelince yatana kadar bu etkinlik süresince ne kadar eğlendiğini anlattı. Arkadaşları ile birlikte ağaç süsleme etkinliğinden büyük keyif almışlardı. Ben de ev için de yılbaşı ağacı alma vaktinin geldiğini düşündüm. Evde de birlikte yeni yıl için ağacımızı süsleyerek keyifli zaman geçirebilirdik. Bunun için ağacı ve süsleri ayrı ayrı temin etmek istemediğim için içeriğinde yılbaşı ağacı, süsleri ve ışık bulunan bir yılbaşı seti tercih ettim. 120 cm boyunda bir ağaç bizim için yeterli olur diye düşündüm. Buse ağacı görünce çok mutlu oldu. Birlikte yeni yıl şarkıları söyleyerek yılbaşı ağacımızı süsledik. Siz de yılbaşı ağacı almak istrseniz uygun fiyatla kaliteli ürünler sunan yılbasi-agaci.com ve yilbasiagaclari.net sitelerine göz atabilirsiniz.

Noel Baba Sanat Etkinlikleri

Yeni yıl ile özdeşleşen bir diğer sembol ise 'Noel Baba'. Siz de çocuğunuz ile yaratıcı sanat etkinlikleri yapmak isterseniz evdeki artık malzemeleri değerlendirerek bir 'Noel Baba' çalışması yapabilirsiniz. Biz de en kısa sürede bir 'Noel Baba' çalışması yapacağız.

Sevdikleriniz İçin Yeni yıl Kartı Hazırlayın

Teknolojinin bu kadar gelişmediği çocukluğumun da denk geldiği dönemlerde kartlar ve kartpostallar kutlamalar için oldukça önemliydi. Ben bu eski geleneği sürdürmek için bu yıl Buse ile el emeği yılbaşı tebrik kartları hazırlayarak sevdiklerimize posta yolu ile göndermeyi düşünüyorum.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll