Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Farklı Saç Sorunlarına Özel Çözümlerin Markası Kerastase


Her birey farklı olduğu gibi her saç tipi de farklıdır. Farklı saçların farklı sorunlarının olması da gayet doğal. Ve tabii frklı saç problemlerine çözüm sunacak saç bakımı rutinleri de farklı olacaktır. Kerastase, tüm bu farklılıkları tek markası olmayı başarıyor. Kişiye özel çözümler sunan Kerastase, farklı saç tipleri için özel olarak geliştirilen farklı serileri ile profesyonellerin tercih ettiği bir saç bakım markası olmayı başarıyor. Marka tüm saç sorunları için banyo, bakım ve şekillendirici bakım olmak üzere 3 adımdan oluşan bir güzellik ritüeli sunuyor. Saç tipine öze bu ritüeli profesyonel salonlarda da deneyimleyebileceğiniz gibi, evde kendiniz de uygulayabilirsiniz.

Sorun Gücünü Kaybetmiş, Aşırı İşlem Görmüş Saçlarsa

Pek çoğumuzun bildiği gibi saçın ana maddesi keratin. Araştırmalar keratinlerin arasında yer alan protein parçacıklarının saç yapısı üzerinde büyük etkisi olduğunu kanıtlamış. Kerastase markasının fazla işlem gördüğü için yıpranmış ve sağlıklı görünümünü kaybetmiş saçlar için çözüm önerisi sunan Resistance serisi, keratinler arasında işlemle yok olan protein parçacıklarına takviye yaparak saçın yeniden sağlıklı görünümüne kavuşmasına yardımcı oluyor. 

Resistance serisinden hassaslanmış ve yıpranmış saçlar için bakım önerisi;Aynı serinin aşırı yıpranmış ve uçları kırılmış saçlar için de etkili bakım sunan ürünleri bulunuyor.Erkeklerde Sık Rastlanan Saç Yoğunluğu Sorunu

Kerastase, sadece bayanların değil erkeklerin de saç problemlerine çözüm sunuyor. Erkeklerde en sık rastlanan saç sorunlarından olan saç hacminin azlığı problemine karşı Kerastase, Homme serisini sunuyor. Bu serinin ürünleri erkek saç ve saç dersinin güçlenmesi ve yenilenmesine katkı sağlıyor. Güçlenen saç ve saç derisi ile saç tellerinde gözle görülen bir dolgunluk elde ediliyor. Bu serinin farklı saç tiplerine özel ürünleri bulunuyor.

Daha Parlak Ve Daha Güçlü Saçlara Sahip olmakSaç sorunlarının çözümünde saçın kaynağını önemseyen Kerastase saç bakım uzmanları Intialiste saç serumunu keşfetti. Intialiste saç bakım serumu ile saç, kaynağından itibaren daha güçlü ve parlak hale gelir.

Boyalı Saçlar İçin Uzun Süren ParlaklıkKerastase markasının yansıma sağlayan saç bakımı serisi olan Reflection serisi, saçın rengini uzun süre koruyarak saç teline yansıma ve parlaklık kazandırır.

Saçınıza özel kişisel bakım sunan Kerastase ürünlerine indirim fırsatları, kapıda ödeme kolaylığı ve ücretsiz kargo avantajı ile tahtatarak.com'dan temin edebilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll