Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Hataykoy.com ile Yöresinden Sipariş Verin Kapınıza Gelsin
E-ticaret siteleri üzerinden yapılan alışverişlerin yaygınlaşmasıyla, birçok sektör online mağazacılık girişimleri ile dikkat çekiyor. Yöresel ürün alışverişi anlamında hızlı ve güvenli alışverişin adresi olan Hataykoy.com internet sitesi de Hatay yöresine ait ürünlerin tedarik edilmesinde önemli bir konumda. Hataykoy.com’da yöresel süt ürünleri, Hatay salça ve sosları, geleneksel Hatay zeytinyağı, yörede yetişen sebze ve meyveler ve Hatay’ın meşhur künefesi gibi birçok yöresel ürünün aynı çatı altında bulunabiliyor.

Güneşte kurutulan Hatay domates ve biber salçaları, yöreye ait halhalı zeytinlerinden elde edilen soğuk sıkım zeytinyağı, salamura yaprak, baharat çeşitleri, çökelek, biber salçası ve Hatay’a ait baharat harmanıyla lezzetlenen sürk gibi daha birçok meşhur lezzetin adresi Hataykoy.com ile alışverişler hızlı ve kolay bir şekilde yapılıyor. Özellikle soğuk sıkım zeytinyağı gibi yöresel lezzetler arasında önemli yere sahip olan bir ürünün tedariğini sağlayan Hataykoy.com, uygun Hatay zeytinyağı fiyatları bakımından da güvenilir bir web sitesi.

Hataykoy.com kategorilerinde neler bulunuyor?

Hatay yöresine ait lezzetlerinin yanında, yörenin sabun gibi doğal bakım ürünlerini de kapınıza kadar getiren Hataykoy.com’da aradığınız ürünleri kolayca bulmanızı sağlayacak geniş bir kategorilendirme mevcut. Sitedeki “Hatay Künefe” kategorisinde pişirilmeye hazır künefe tatlısının yanı sıra künefe peyniri ve tel kadayıf gibi künefe malzemelerini de bulabilirsiniz. Hataykoy.com’un “Zeytin ve Zeytinyağı” kategorisinde yemeklerinize lezzet katacak soğuk sıkım zeytinyağını ve kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi yöresel zeytin çeşitleri yer alıyor.

17 kategori ile site kullanıcılarına hızlı alışveriş fırsatı sunan Hataykoy.com web sitesi, Hatay yöresel yemeklerinin de yer aldığı bir sanal mağaza. Cevizli ve sade kömbe, Hatay kahkesi, Hatay’ın meşhur kaytaz böreği, biberli ekmek gibi yörenin en çok bilinen geleneksel lezzetlerini Hataykoy.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Hatay Köy, evinizde yöresel ve doğal ürünlere yer verebilmeniz ve sevdiklerinize bu ürünleri hediye edebilmeniz için var. Hataykoy.com siparişlerinizde online kredi kartı, banka havalesi, kapıda nakit ödeme gibi farklı ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll