Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kasalarla yapılabilecek Dekorasyon Fikirleri


Kendin yap projeleri, artık işe yaramayan malzemeleri tekrar hayata döndürmek için harika fikirler sunuyor. Aynı zamanda bu projeler ile ihtiyaçlar da giderilmiş oluyor. Ev dekorasyonu yaparken gerek duyulan pek çok objeyi kendin yap fikirlerinden yararlanarak kendi zevkinize göre ve kendi el emeğiniz ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Dıy fikirlerinde en çok kullanılan malzemelerden biri olan kasalar ile evinize düzen sağlamanız mümkün. Dıy blog yazarı olarak bu yazımda kasalarla yapılacak dekorasyon fikirleri derledim.

Kasalar İle Daha Düzenli Odalar

Meyve ve sebze taşımak için sıklıkla tercih edilen kasalar, dıy fikirleri ile bambaşka bir boyut kazanıyor. Kasaları dolap rafı gibi kullanarak odaları daha düzenli bir hale getirebilirsiniz. Duvara sabitleyeceğiniz kasalar ile çocuk odası dekorasyonuna bile farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Kasadan yapılmış bu raflar oyuncak ve kitapları muhafaza etmek için harika bir çözüm sunacaktır.
Mutfak Dolapları Yetersiz Geliyorsa

Sofra sunumlarının daha da önem kazandığı bu günlerde mutfak gereçlerini sığdırmakta zorlanıyorsanız duvar rafları ile destek sağlayabilirsiniz. Duvar rafı olarak kullanabileceğiniz kasalar hem mutfağınızın daha derli toplu görünmesini sağlayacak hem de mutfak dekorasyonuna country esintisi katacaktır.
Ayakkabıların Yeni Yuvası

Mevcut ayakkabılık, ayakkabıları toplamaya yetmiyorsa ya da ayakkabılık modelleri araştırıyorsanız kasalarla yapılmış bu ayakkabılık fikrine göz atabilirsiniz. Antre duvarına yerleştireceğiniz kasalar ayakkabıların yeni yuvası olabilir. Zevkinize göre boyayabilir ya da kaplama yaparak kullanabilirsiniz.
Saklama Çözümleri

Kasaların içerisine yerleştirilen sepetler ile onları çekmeceli bir dolaba dönüştürmek mümkün. Bu dolapları, ortada gereksiz yer kaplayan eşyaları bir arada tutmak için kullanabilirsiniz. Ya da dilerseniz sebzelik olarak da değerlendirmeniz mümkün.


Çalışma Odasına İhtiyaç Duyanlara

Rahatça çalışmak ve ya hobilerinizi icra etmek için bir masa arayışındaysanız, kasaları bir ara getirerek kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda fonksiyonel bir çalışma masası elde edebilirsiniz.Kitaplar Artık Bir Arada

Kasalar, kitaplarınıza ev sahipliği yapmak için oldukça elverişli malzemelerdir. İstenilen miktarda kasayı arzu edilen şekilde bir araya getirerek tamamen kişiye özgü bir kitaplık elde etmek mümkün.Country Orta Sehpa Arzulayanlara

Country dekorasyon tarzını evinize taşımak için kasaların verdiği country havasından yararlanabilirsiniz. Kasalarla yapılmış bir sehpa son dönemlerde oldukça moda olan ingiliz evlerini salon dekorasyonuna yansımasına yardımcı olacaktır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll