Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Netpak Ambalaj – Çevre Dostu Ambalaj ve Çantalar


40 yıla yakın süredir hizmet veren Netpak Ambalaj gelişim vadeden bir yapıda olup Avrupa’da en önemli ilk üç üreticiden biridir. Dünyada Ar-Ge yatırımlarına bu denli önem veren bir kurum yokken şirketimiz bu alanda kendiniz her gün yenilemek için açık bir pozisyonda beklemektedir. Çevre dostu ürünleri üretmek ve dünyaya yaymak adına önemli adımlar atan ve bu uğurda tek gayesi evrenin temiz olması olan şirketimiz ile çevre dostu olmayan ürünler artık yerini sağlıklı olan ürünlere devrediyor. Devlet destekli projelerimiz ile gelecek vadeden yapımız aynı zamanda ödüllü patentlerimizi de bulundurmaktadır.
Netpak Avrupa’nın çevre dostu ambalaj üreten en büyük üreticilerinden biri olup üretim kapasitesi de oldukça yüksektir. Bu sayede her an her saniye ülke ve dünya yararına ürün üretebilme potansiyeline sahiptir. Hem ambalaj üretimini hem de üretim teknolojisini geliştiren bir yapıda ilerleyen yapımız ile enerji verimliliği maksimum tutulmaktadır. Ayrıca gün ışığından yararlanma katsayısını arttırma gibi düzenlemelerimiz ile de üretim esnasında da çevreyi korumayı amaçlıyoruz.
Netpak Ambalaj poşetlerin kullanımından sonra evrenin korunmasını amaçladığı kadar poşetlerin üretimi esnasında da çevreyi korur. Mümkün olduğunda az enerji kullanıp doğa dostu hareketleri ile tüm firmalara örnek olacak bir proje yolu izler.
Hem üretim hızını hem de üretim kapasitesini arttırmak için yaptığı çalışmalarda birçok uluslararası patent sahibi olan firmamız gelecek vadeden bir profilde olup sizlerin sağlığı ve çevrenin korunması adına sürekli olarak çalışmaktadır.
Müşterilerimize üstün hizmet ve kaliteli ürünler sunan firmamızın adının NETPAK oluşu hiç de tesadüf değildir. Ürünleri üretirken açık yani şeffaf bir ticaret anlayışını benimsemiş olması firmamızın ‘’net’’ olduğunun göstergesi iken, temiz yani saf anlamına gelen ‘’pak’’ kelimesi ise üretim esnasında ve müşterilerimize karşı ne denli ii niyetli olduğumuzu gösterir. Bu nedenle NETPAK Ambalaj sizlere kaliteli ürünleri sunarken çevre dostu olmanıza da olanak sağlıyor.
Koton bez çanta, laminasyonlu çanta, fuar çantası, market çantası, fuar torbası, koton kumaş bez çanta, Nonwoven Tela Poşet gibi ürünlerimiz ile sizi her alanda yalnız bırakmayacak olan ürünlerin üretimin yapıyoruz. Hem kolay yırtılmayan hem de sizlere kolay kullanım özeliği sunan bu ürünlerle birlikte artık alışverişler daha zevkli bir hale geliyor. Alışveriş esnasında yırtılan plastik poşetlerin hem kötü kokularından hem de dayanıksızlıklarından siz de sıkıldıysanız hemen bizimle irtibata geçip çevre dostu olan ürünlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki sadece yaşanan an değil aynı zamanda gelecek yaşam da önemsenmelidir. Her naylon poşetin dünyada yok olma süresi e kullanırken çıkardığı zorluklar göz önüne alındığında bu ürünler yerine çevre dostu olan Netpak Ambalaj ürünleri kullanılmalıdır. Hem sizin hem de çevrenizin dostu olan bu ürünler ile birlikte daha sağlıklı bir yaşam siz de sürebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll